Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Esténként folyamatosan másik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Esténként folyamatosan másik lánynak írogat sms-t, meg levelezget vele, akkor is ha éppen ott fekszem mellette! Párszor elbeszélgettem a csajjal, a barátom meg kamuzik folyamatosan! Mit csináljak?

Figyelt kérdés
19 éves lány vagyok.3 éve vagyunk együtt, ő 23 éves. Minden tök jó volt köztünk, kb 3 hónappal ezelőttig. Egyik barátnőmnek hazajött a barátnője amerikából, és neki tartottunk ilyen Isten hozott bulit, ahova a barátomat is elvittem. Ott sokat beszélgettek, de nem nagyon érdekelt, szimpatikusnak tűnt a lány, meg mi is összebarátkoztunk. 1 hét múlva már azt sem tudta ki vagyok, csak a barátomat ismerte fel, érdekes módon csak rám nem "emlékezett".A barártom meg egyre furcsább. Kérdezem hogy nálam alszik-e, akkor az jön, hogy ő fáradt és nyugodtan akar aludni, ha meg kérdezem, hogy nála aludhatok-e, akkor a válasz...hááát, ha muszáj...Kezd egy kicsit elegem lenni belőle. Aztán, nagyjából egy hónapja, bármikor vele alszok, azt mondja hogy na jó ő alszik, magára húzza a takarót, és alatta, sms-t írogat. Nem tudtam kinek, de most már megtudtam hogy a csajszinak, és nem is egyszer találkoztak már nap közben, esetleg éjjel. És totál hülyének néz, amikor megkérdezem mit csinál, semmit, és a párna alá gyömöszöli a telefont. Idejét nem tudom nekem mikor is írt utoljára-.- A lánnyal beszélgettem már, meg mondtam neki hogy jó lenne ha ezt nem csinálná, le lehet róla szállni, elmondtam neki 2 nyelven, egyiken gondoltam csak megérti, de ezek szerint tévedtem. A barátom meg mindent tagad. Mit csináljak már vele?
2011. júl. 2. 14:22
 1/9 anonim ***** válasza:
én otthagynám. megmondanám neki, hogy vége, helloszia. aztán kiderülne, hogy igazából veled szeretne-e maradni, vagy esetleg örül neki, hogy nem neki kellett kimondania
2011. júl. 2. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
fogadjunk, hogy valami kis 14-15 évesnek írogat...
2011. júl. 2. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Nem, velünk egy idős a lány. De, ezek után, lehet nem ő akarja kimondani, hogy ennyi :(
2011. júl. 2. 14:32
 4/9 anonim ***** válasza:

Szia!


Igazából a másik lány már nagyon felkeltette a fiúd figyelmét ha ott alszol is ilyeneket csinál... Ez már csak idő kérdése hogy mikor jönnek össze ha még nincsenek együtt ezt tudod te is! Itt már csak a méltóságod és a büszkeséged veszhet... Mert a barátod sajnos biztos hogy le fog lépni... Ne hagyd magad tovább alázni

2011. júl. 2. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
63%

Egyértelmű hogy palira vesznek mindketten!

Hagyd a francba a srácot, szakíts vele, ne hagyd hogy tovább alázzanak a hátad mögött!

Ha igazán szeretne, nem levelezgetne senkivel, pláne nem találkozgatna!

Egyértelmű a csaj jót röhög rajtad, nem véletlenül nem emlékszik rád, hogyne tudná ki vagy, csak ezzel is porig alázhat!

Én őt is kiosztanám, aztán a pasimat és elzavarnám a jó büdös francba, hogy ne kelljen titokban találkozgatniuk, esemesezgetniük, csinálják nyiltan, gerincesen! Vagy jól megcsalnám nyiltan, a legjobb haverjával!!!

Amilyen a mosdó....

Persze hogy nem akar már veled lenni, új seprű jól seper, van kivel lennie!

Tudom hogy fáj de lépj ki a háromszögből minél hamarabb!

És soha többé ne foglalkozz ezzel a gerinctelen féreggel!

2011. júl. 2. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
teljes mértékben egyet értek az előttem írókkal...szerintem is hagyd ott a barátodat...3 és hosszú idő de ha így viselkedik akkor nincs miért vele maradnod tovább...gondolj bele...ha szakítotok utána szabad vagy..itt a nyár, millió helyen tudsz ismerkedni és lehet találsz egy sokkal jobb pasit aki szeretni is fog és nem utolsó sorban tisztelni...felszínesen hangzik de fogadni merek hogy így lesz...fel a fejjel...
2011. júl. 2. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
100%
jah és azt kihagytam hogy a "csald meg te is őt a legjobb haverjával" módszer szerintem nem a legjobb mert mások nem látnak bele a ti kapcsolatotokba és ez még rosszul is elsülhet..pl. látnak egy szórakozóhelyen egy másik palival egyből téged fognak elhordani mindennek...és azt fogják gondolni hogy te sem vagy különb a barátodnál...
2011. júl. 2. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Megmondanám páromnak, hogy vagy én, vagy ő-választhat.
2011. júl. 2. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
enkmkutya. Menjn hozzá!
2015. nov. 6. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!