Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit szóltok a területi revizió...

Mit szóltok a területi revizióhoz, teljesen legális módszerekkel? (Többi lent)

Figyelt kérdés

Szóval területi revizióról lenne szó. Első lépése nyilvánvalóan az lenne, hogy valamien utón módon Magyarország rátérjen a fejlődés útjára, most ne menjünk bele, hogy kik által, mikor, hogyan, kezeljünk fikcionális tényként.


Miután Magyarország tartós növekedési pályára került mint gazdasági, mint pénzügyi, és minden egyéb kulcsfontosságú téren, ezzel együtt beindulhatna a demográfiai növekvés is. Magyarul a magyar etnikum gyarapodna. Európai tagállam révén Magyarország támogathatja pénügyi eszközökkel azt, hogy az ifjú magyar párok, emberek ne magyarországon telepedjenek le, hanem szintén EU-tag állam Szlovákiában és Erdélyben (Románia hazai része). Ezt gondolom például pézügyi támogatéssal: Amenyiben Szlovákiában illetve Erdélyben vesz ingatlant letelepedési szándékkal a Magyar Állam kifizeti az ingatlan 30%-át vagy akármenyit, csak mondtam egy példát. A lényeg, hogy ha a magyarság nő és a csonka ország területén is vissza "híztuk" magunkat az elmult évek számaira, akkor elkezdődhet az, hogy elsőként pl Szlovákiában vegyenek ingatlant magyar etnikumuak.


Ehez párhuzamosan kapcsolódna az, hogy a fikcionális növekvő magyar gazdaság Szlovákiában építőipari cégeket hozna létre, és lakótelepeket építene, amit szándékosan 2-3X áron árulnának, ezért egy szlováknak nem lenne kedvező megvásárolni, viszont a csonkaországi magyaroknak igen, mert a Magyar Állam kifizetné azt az összeget amivel drágább mint egy átlagos ház, vagy esetleg minimálisra csökkentené a fizetendő részt. Így egy magyarnak már érdeke is, hogy Szlovákiába menjen lakni, mert akkor a Magyar Állam jelentősen megtámogatja.


Evvel a módszerrel egész városrészeket lehetne "magyarizálni" és ennek akkor lenne vége ha Szlovákia területének hozzánk eső fele már 75-90%-ban magyar lenne. Nyilván ez több évtized, lehet hogy egy fél évszézad is. De ezután a fikcionális növekvő magyar gazdaság egyszerüen felvásárolná a Szlovák cégeket, itt elsősorban az élelmiszeri cégekre gondoltam. A csonkamagyarország mezőgazdasági kapacitása szakértők szerint 20 millió embert tud élelmezni. (Ha maximálisan ki van használva)

A cél az lenne, ha a felvásárolt Szlovák cégek boltjaira az immár magyar cégtulajdonosok magyar termékeket tennének. Ezzel is elősegítve a reviziót és ez erősítené a magyar gazdaságot is. Szóval etnikai, és a fikcionális pénzünkre alapozva lényegébe szlovákia felét megszereznénk etniaki és gazdasági módon.


A maradék szlovák etnikumu területekre, török testvéreinekt invitálnánk be Maygarországon keresztül, mint bevándorlókat. Gondolom, tudjuk a bevándorlók jelentős része bomlasztó hatással van a rendre az európai kultúrára stb (lásd Franciaország). Ennek az az alapja, hogy a török testvér és egyként ekzeljük magunkat, mint vér, nyelv és kultúrális rokon. Mikor már a magyar és török együttesen többségbe kerül a szlovák etnikummal szemben, egy egyszerű népszavazással visszacsatolnánk szlovákiát Magyarországhoz.


Hasonlóan járhatnán kel Erdélyben is. Az egész ceremónia lezajlana 40-60 év alatt. "Lassan de biztosan"


A bevándorlókat addig nem állítaná meg a Szlovák gyenge bűnüldözés, mert akkor rassziták lennének stb. De eközben Magyarországon nagyon kemény törvények lennének, és miután megszavaztuk a reviziót, azok a törvények lépnének életbe amik megreguláznák a bűnözőket és azokat a bevándorlókat akik csak élősködni jöttek ide, ha testvér török ha nem. Vagy beilleszkednek vagy Önfentrató börtön, ugyanugy akár maygarországon. Ez anyiból álna, hogy az eber nem bemegy leüli azt az 5-10 évét, közben tv-zik, gyúr, meg beszélget. Hanem meg kell dolgozniuk s SAJÁT önfentartásukra, szóval nem munkatábor lenne meg ilyen. Evvel elmenne a kedve a bűnözéstől MINDENKIENK SZÁRMAZÁSTÓL független.


Szóval mit gondoltok? Tudom nem tökéletes, sőt biztos nem, de magáról a nagybani koncepszióról mi a vélemény?



2013. dec. 13. 18:39
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
2013. dec. 13. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 A kérdező kommentje:
Nem tartod jó ötletnek?
2013. dec. 13. 18:50
 3/40 anonim ***** válasza:
12%

"Revízióra" még csak-csak szükség lehet, de magyar demográfiai növekedésre semmiképp. Van itt elég ember, meg jönnek még úgyis sokan, ha esztelenül szaporodunk, nem lesz mit enni-inni.


A bűnözésről nem tudsz sokat úgy látom. A gyilkosok, erőszaktevők és drogfüggő 100%-át bántalmazták gyermekkorában. Ez nem fog megszűnni a súlyosabb büntetéstől, sőt, sok bűnöző számára a súlyos büntetés pont, hogy vonzó.


Olvasom a kérdéseidet kérdező, ma már vagy a nyolcadikat teszed fel, és mind az elborult lelki világodról, tudatlanságodról, tapasztalatlanságodról tanúskodik.

2013. dec. 13. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 A kérdező kommentje:
Vagy csak liberális vagy?
2013. dec. 13. 18:51
 5/40 anonim ***** válasza:
60%
Igen, liberális vagyok, sőt, a tudjuk kik közé tartozok!
2013. dec. 13. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 A kérdező kommentje:

Én meg olvasom a te kommentjeidet ami arról tanúskodik, hogy annyira unatkozol hogy engem és a hozzám hasonló radikálisokat basztatod. Ez azt mutatja, hogy csak azért is vitázni jöttél.


Mond el miért nem jó, ha nem tudod megmondani ,el lehet tolni a biciklit.

2013. dec. 13. 18:53
 7/40 A kérdező kommentje:
Azt mondod, nem lenne jó a magyar demográfiai növekedés. Magyraul nem támogatod azt hogy a magyarság növekedjen. De az imént irtam hogy csak a csonkamagyarország kapacitása 20 millió embert tud élelmezni. (hivatalos adat) keres rá.
2013. dec. 13. 18:55
 8/40 anonim ***** válasza:
86%

Nem elmondtam? Vitázni jöttem igen, vagy te nem azért jöttél?


Elmondtam, hogy nekem mik a fenntartásaim, erre annyit válaszoltál, biztos liberális (tehát tudjuk mi) vagyok. Most erre mit mondjak, szerintem ez nem vitakultúra, vagy te hogyan képzelted el?

2013. dec. 13. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 A kérdező kommentje:
2. Nem vitázni jöttem, feltettem egy kérdést, alátámasztottam h én igy képzelem el és véleményt vártam. Azt még nem kaptam. 2.Szóval nem mondtam hogy liberális tehát..., annyit kérdeztem liberális. Nemtudom tudtad e nem csak a zsidók liberálisak. Szompla kérdésvolt, te csináltál it zsidó kérdést a weben.
2013. dec. 13. 19:00
 10/40 A kérdező kommentje:
xD az 1. helyére 2. került xD. Tudom most jön, hogy minek magyarkodok amikor még irni sem tudok.. Tudom srácok, ne vágjátok mindig a képembe..
2013. dec. 13. 19:02
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!