Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Punkok, miért féltek a Nagy...

Punkok, miért féltek a Nagy magyarországos, Árpád sávos kitűzőktől, fekete ruhától, surranótól? Mert úgy kiabáltok rá mintha a házatok égne? Többi alul

Figyelt kérdés

Ma történt velem az eset, hogy sétáltam a városban és egy park került utamba, ahol 4-5 fős "punk" társaság a "MOCSKOS NÁCI" jelzőt kiabálta rám... Csak azért nem álltam meg nekik mert nem vagyok náci, nem vettem magamra, de biztos vagyok benne hogy nekem osztották az észt.


Mentem tovább nyugodtan, mert a jelző nem illet engem. Én egy nacionalista, nemzeti érzetű ember vagyok, aki felvállalja a magyarságát kívül, belül. Ez minden!


Csak azt nem értem hogy miért ilyen ostobák az emberek?! Ők ugatnak akik tarhálnak, kéregetnek, isznak mint a gödény, büdösek (tisztelet a kivételnek)akik a parkokban isszák a tablettás bort, és keverik az Árpád sávot a horogkereszttel, nincsenek tisztába a fogalmakkal, akiknek nincs életcéljuk, csak drogoznak, isznak, beszólogatnak a másiknak? Vérlázítónak tartom!



2013. dec. 13. 21:47
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
79%

Na, nyissál egy NEMZETI Punkutáló Szervezetet.

Irgalmatlanul messze vagyok a punktól, de a "nagy magyarországos, Árpád sávos kitűzőktől, fekete ruhától, surranótól" nekem se feltétlenül az átlag magyar jut eszembe. Igaz, a náci se. Még az a szerencse, hogy Te véletlenül sem vagy elfogult.

2013. dec. 13. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
46%

Nem kell ilyennel foglalkozni.

A punkok szélsőbaloldaliak, aki nincs velük az ellenük van.


Engem meg fasisztáznak a liberálisok a környéken, pedig nekem bakancsom sincs, és nem járok nagy Magyarországos ,Árpád sávos holmikba.

2013. dec. 13. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
9%

a libsik engem, mint fideszest is fasisztáznak náciznak sokszor, néha kicsit túl szenvedélyes és kemény vagyok a kommunistákkal és a libsikkel szemben, de attól még nem vagyok náci!

na de nincs mit tenni, az egész baloldal a punkokkal együtt végtelenül primitív és rosszakaró!

2013. dec. 13. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
69%
A jobboldalon is a többség primitív. Mindent elhisznek, amit a nagy Vezér mond.
2013. dec. 13. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 Ozmium42 ***** válasza:
54%
Az ilyen alakoknál beszédes lehet a családi genealógia, hogy milyen családi környezetből jutottak idáig. Persze, ők ezt úgy sem értenék, csak költői kérdés.
2013. dec. 13. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Így igaz utolsó, egyet is értek veled! Gondolok én a náci karlendítést gyakorló, éljen Hitler-t kiabáló, horogkereszttel kitetovált emberkékre... Akiknek nagy része csak divatból csinálja az egészet mert az a menő vagy nem tudom! Hogy jön össze Hitler és Magyarország szeretete?! őket jogosan "nácizhatják" nem érdekel, de ne mossák már össze a kettő...
2013. dec. 13. 22:58
 7/18 A kérdező kommentje:
4/6-os*
2013. dec. 13. 22:59
 8/18 anonim ***** válasza:
Tablettás bor? Az mi? :D
2013. dec. 13. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
84%
"a Nagy magyarországos, Árpád sávos kitűzőkről, fekete ruháról, surranóról" nekem NEM az jut eszembe, hogy az illetö "nacionalista, nemzeti érzetű ", hanem hogy idióta!
2013. dec. 13. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Primitívek. Nem kell velük foglalkozni. Szeretek jól odamondani dolgokat de soha nem ordítanék rá egy idegenre csak kulturáltan beszélgetés folyamán szeretném meggyőzni saját nézőpontom helyes mivoltáról. Akinek van némi nyitott szellem azzal lehet kommunikálni de az ilyen punkok kb azért azok mert így van indokuk rongálni. Mint ahogy a náci aki direkt beleköt a cigányba hogy verekedjen. Igazából annnyi a lényeg hogy alacsony értelmi szinten vannak könnyen befolyásolhatók úgymond hulladékai egy megbukott rendszernek. Szégyenek az országra nézve stb. Ostoba emberek alkotják a tömeget ezért nem hisznek sokan a demokráciában. Nem mintha az lenne vagy lett volna valaha. De végül is talán pont az ilyen punkok miatt nem lehetne sok jövője.
2013. dec. 13. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!