Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ti is szoktatok néha lejárató...

Ti is szoktatok néha lejárató kérdéseket kiírni pl. rendőrség vagy valamelyik párttal kapcsolatban úgy, hogy az adott történet meg sem történt?

Figyelt kérdés
:-)

2013. dec. 13. 23:05
1 2
 11/12 Dick Esmen ***** válasza:
Nem szoktam.
2013. dec. 14. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

hát sztem ez a kérdés elég nagy hülyeség, már bocs.

ki a tököm unatkozna annyira, h ül otthon és gyártja a kamukérdéseket? azért ennyire sztem senki nincs elengedve szabadidővel.


ilyen esetekben inkább arról van szó, h ami a birkatömeg számára ismeretlen jelenség, vagy ráadásul tabutéma, azt igyekeznek legtöbben gyorsan lekamusozni, mert a végén még tényleg kiderül az igazság, de azélrt azt is megfigyeltem, hogy az ilyen jellegű kérdéseknél is mindig felbukkan 1 -1 józan eszű, aki képben van az élettel kapcsolatban, és egyáltalán tudja, mi zajlik körülötte. persze őt szintén azonnal lehazugozzzák, de hát az ember már csak így működik ... ami kellemetlen vagy akárcsak hihetetlen, mert ő maga személy szerint nem tudja valósnak elképzelni, az természetesen csak hülyeség lehet, és indulnak a különböző durva elfojtási mechanizmusok.

2013. dec. 21. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!