Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hogy képes egy értelmiségi,...

Hogy képes egy értelmiségi, művelt ember a Jobbikra szavazni?

Figyelt kérdés
Én ezt őszintén nem értem. Agresszív, támadó, "le minden nem színmagyarral" pártról beszélünk... Nekem a többi párt se nagyon szimpatikus ugyan, de komolyan, fröcsögő, barbár és agresszív pártpolitika mégis ki tetszését nyeri el? (Nem csoda, hogy a legalacsonyabb presztízsű, legszegényebb térségekben tud csak jelentős sikereket elérni).
2013. dec. 14. 23:32
1 2 3 4 5 6
 41/57 anonim ***** válasza:
# 38 Bocs, összekevertelek a 69%-ossal. Ő mondta, hogy közgázos.
2013. dec. 15. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/57 anonim ***** válasza:

#39 Én is elmondtam, h cserébe a magyar vállalkozások adóit lehetne csökkenteni, így ők tudnák alkalmazni azokat, akiket a multik kirúgtak.

#40 Na, többek között az ilyen igazságtalan adókedvezményeket kellene megszüntetni vagy átalakítani. És miért nem lennének képesek a magyar cégek átvenni a multik feladatát?

Egyébként arról még nem is beszéltem, h multikkal v anélkül, EU-val v anélkül, nekünk 1-2 évtizeden belül végünk van, mert a cigányok túlszaporodnak minket, és sztem nem kell mondanom, mi vár ránk akkor. Erről a problémáról a többi párt még beszélni se hajlandó, csak a Jobbik kívánja megoldani.

2013. dec. 15. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/57 anonim ***** válasza:
0%
# 42 Attól, hogy felháborodsz, a gazdasági szerkezet nem fog megváltozni.
2013. dec. 15. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/57 anonim ***** válasza:
0%

" h multikkal v anélkül, EU-val v anélkül, nekünk 1-2 évtizeden belül végünk van, mert a cigányok túlszaporodnak minket, "

Ezt meg, szerinted a jobbik egy demokratikus államok közösségéből álló közegben képes megoldani? A cigányságot célzó programjuknak is egy része arcátlan hazugság és népbutítás, a drasztikusabb részét meg soha! nem engednék a környező államok megvalósítani.

A cigánykérdés Magyarországon megoldhatatlan. El kell fogadnunk, hogy amíg élünk, fennáll annak a veszélye, hogy a nyílt utcán összeszurkál minket a kisebbség. Ezen nincs mit szépíteni, megoldani pedig nem lehetséges, a kutya nem fog alkalmazni primitív, fajilag szegregált fosbarna bőrű embereket. A kihasználás menni fog továbbra is mondjuk, mert 20 év múlva is találkozunk majd olyannal, hogy felveszi -az egyébként nemcigány- mester a tanulókra a támogatást, "képzi" őket, a gyakorlatban persze $zart se tanít nekik, és miután kifizették, elhajtja őket. Ezekből a képzetlen, zömében cigány, primitív emberekből munkakerülő, munkanélküli lesz, mint ahogyan most is azokat "gyártanak".

2013. dec. 15. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/57 anonim ***** válasza:

"A cigánykérdés Magyarországon megoldhatatlan. El kell fogadnunk, hogy amíg élünk, fennáll annak a veszélye, hogy a nyílt utcán összeszurkál minket a kisebbség."


Remélem, hogy az olyanok esnek áldozatul legelőször mint te aki tapsikol ennek!

2013. dec. 15. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/57 anonim ***** válasza:
#44 Kit érdekel, h mit szólnak a környező államok? Eddig is gyűlöltek minket, ezután is gyűlölni fognak. A cigányság szaporulatának megállítása viszont létkérdés számunkra. Ha ők lesznek többségben, vagy legyilkolnak minket, vagy rabszolgává tesznek. Bármilyen eszközzel meg kell ezt akadályoznunk. A legemberségesebb megoldásnak azt tartom, h deportáljuk v betonfallal hermetikusan elzárjuk őket.
2013. dec. 15. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/57 anonim ***** válasza:

"A cigánykérdés Magyarországon megoldhatatlan. El kell fogadnunk, hogy amíg élünk, fennáll annak a veszélye, hogy a nyílt utcán összeszurkál minket a kisebbség"


Nem, soha.

Ezt nem lehet elfogadni, de ha akarod te elfogadhatod.

Mi lesz az idős, nagyszüleinkkel?Vagy a gyerekeinkkel?


Valakiknek muszáj lesz a cigányokat helyretenni.

Szerintem a környező államok, Szlovákia, Románia biztos nem bánnák.Lehet náluk is megindulna valami ezzel kapcsolatban, mert ugyanebben a problémában szenvednek.


Csak ott ez a mocskos, liberális nyugat, ez lenne a nagyobb baj.

2013. dec. 15. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/57 anonim ***** válasza:

Utolsó kettő, szerintem elmebetegek vagytok.


Most komolyan, mit akartok csinálni velük? Dunába lövitek őket? Vagy mit?

2013. dec. 15. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/57 anonim ***** válasza:
#49 Te vagy elmebeteg, ha hagynád, h a cigányok továbbra is szaporodjanak, mint a nyulak. És írtam, h mit csinálnék velük.
2013. dec. 15. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/57 anonim ***** válasza:

Utolsó, nem, azért azt mégsem.


De az sem megoldás, amit te javasolsz, hogy üljünk és várjunk csendben.


Borsod megyében 15-20 éven belül abszolút többségbe kerülnek.

Szerinted azok ott is maradnak?Nem, mivel nem lesz kiktől lopni, szépen mennek Budapestre, meg Nyugat-Magyarországra.

2013. dec. 15. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!