Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek van ma normális...

Szerintetek van ma normális párt? Aki vezethetné hazánkat? Úgy, hogy a népnek is jó legyen? Elmentek egyáltalán szavazni? Kire?

Figyelt kérdés

Én eddig a Jobbikot tartottam annak, de rá kellett jöjjek, hogy azok se különbek mint a többi. Úgyhogy szeritem jelenleg egyetlen értelmes párt sincs.


Mert ilyenkor kampány idején mindenki ígér fűt-fát, aztán elmarad mindig minden.


2013. dec. 16. 14:36
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
73%
Nem, nincs ilyen párt, és ez az ország a pártoktól függetlenül is teljesen reménytelen. Én azért valószínűleg elmegyek szavazni valamelyik baloldali pártra, de tudom, hogy egyrészt semmi esélyük, másrészt ők is teljesen alkalmatlanok (lásd a 8 éves Gyurcsány-Banjai-kormányzást!) Hát a Jobbikot meg aztán ne is említsd! Őrültség az a kis programtöredék is, amijük van, és őrült, gonosz, agresszív emberek a képviselőik is.
2013. dec. 16. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
11%

MSzP-szerű pártok már leszerepeltek... (Na igen, amikor a milliárdos korrupt hülyegyerekek képviselik az "éhes proletárokat")... De a Fidesz szintúgy (akik a "hazáért" lopják a pénzt :-) ). Ami köztük megy az már rég nem a jobb- meg baloldaliságról, hanem egyszerű sárdobálás, versengés, meg propaganda...


Bevallom őszintén eleve elég konzervatív vagyok, ezért a Jobbikra fogok inkább szavazni... Nem tudom hogy jobbak lennének-e, de ha már úgy is a Fidesznek van legtöbb esély nyerni, legalább ne az MSzP-szerű pártok legyenek a másodikok... Legalább valaki a körmére néz a kormánynak :)

2013. dec. 16. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 Grielean ***** válasza:
22%

Úgy gondolom, a mai felhozatalból egyik párt sem nyerő választás... és próbáltam nagyon finoman kifejezni magam.

Én a magam részéről a Jobbikra fogok szavazni, mégpedig azon egyszerű indoknál fogva, miszerint ők még nem szerepeltek le. A többiek már többször eljátszották a választóik bizalmát, ez alapján szerintem egy esélyt ők is megérdemelnek.

2013. dec. 16. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 viktorvarga ***** válasza:
60%
jobbikra teszem meg.de mostanban szimptikus az lmp.:) a többimeg szinte nevetséges.
2013. dec. 16. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Nincs ilyen párt és nem szavazok.
2013. dec. 16. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
81%

Egy szélsőjobbos pártra szavaznék, de sajnos ilyenből nincs olyan, ami normális és kulturált.


Ott van a Jobbik, akiknek ismerem a szavazói körét és a vezetőségről is hallottam már ezt-azt az egyik ismerősömtől - aki régen IT tag volt náluk, de már kilépett, mert megundorodott az egésztől - és ennek alapján nem kérek belőlük.


Ha a Jobbik itt kormányra kerülne, akkor nevetségessé tenné az egész széljobbot újabb 80-100 évre és az teljes mértékben végzetes lenne ránk nézve.

2013. dec. 16. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

"Mert ilyenkor kampány idején mindenki ígér fűt-fát, aztán elmarad mindig minden."


Azért nem marad el minden és ha csak azt nézed, hogy ki mennyi fűt-fát ígér, akkor tényleg nem érdemes elmenni szavaznod :)

2013. dec. 16. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
32%
Természetesen van: a Jobbik.
2013. dec. 16. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
45%

Már mebocsáásatok, de amíg ilyen agyhalottak vagytok, hogy poltikia ideológiákban gondolkodtok (bal jobb, jobbközép, szélsőjobb) addig teljesen kivan mosva az agyatok. Nem személyeskedni akarok egyitőköttel sem, egyszerűen nem hiszem el, hogy ilyen buta emberek léteznek. Ti melyik országban éltetek az elmúlt 20 évben? Még mindig azt hiszitek hogy egyáltalán létezik jobb-oldal baloldal?

Hogy a Jobbik egy szélsőjobb párt? Ilyen csak a poltika színpadán létezik.. a valóságban csak sajnos cionizmus van (fidesz-mszp-összes többi) akik az elmúlt 20 évben rabszolgává tettek titeket. Most itt a Jobbik van egy lehetőségetek a váltzásra. Nem panaszkodni, kell hanem teret adni az újnak. Ez az én véleményem. Ha változást akarsz, merj is belevágni!

2013. dec. 16. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

"Hogy a Jobbik egy szélsőjobb párt? Ilyen csak a poltika színpadán létezik..."


Tökmindegy, hogy micsoda, az emberek fejében szélsőjobboldaliként él és ez éppen elég.

Majd jól kormányra kerülnek, kilépünk az EU-ból, összeborulunk az oroszokkal, az arabokkal meg a kínaiakkal és lesz itt még bolgár életszínvonal nekik köszönhetően, amit az átlagember a "mocskos szélsőjobb" számlájára fog írni és így örökre elvész majd a lehetősége, hogy normális, szélsőjobboldali vezetésünk legyen, akik jó életszínvonalat biztosítanak majd annak, aki dolgozik és kirakják innen a nem-európai csürhét, aki befészkelte magát az országba.

2013. dec. 16. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!