Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért ennyire rossz a magyar...

Miért ennyire rossz a magyar politika? Miért nincs egy normális párt sem?

Figyelt kérdés
2013. márc. 19. 16:24
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:
21%
Mert direkt akarják tönkretenni Magyarországot. A háttérhatalomnak meg van rá az oka. . . . .
2013. márc. 19. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 anonim ***** válasza:
94%

Ezekre szavazott a többség. Illetve sokan még szavazni sem akartak menni, aztán meg csodálkoznak, hogy ki szívja vérüket. (Nem rád célzok, csak általánosságban mondom.) Aki meg szavaz, az elhisz mindent, csak gondolkodni ne kelljen.


A lényeg, hogy a politika valójában a társadalom torz tükörképe. Épeszű országban az ilyenek a perifériára szorulnak, csak nálunk lehet 2/3-uk.

2013. márc. 19. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/43 A kérdező kommentje:
De itt tök mindegy kire szavazol, nincs egy normális alternatíva. Mindegyik sz@r.
2013. márc. 19. 16:41
 4/43 anonim ***** válasza:

...És ez nem csak a kormányra igaz, mert az ellenzéket is a támogatók tartják fenn. Nézd meg a szélsőjobbot, ahogy erősödik. Ez is csak tőlünk függ, nem maguktól erősödnek.

16:40 voltam.

2013. márc. 19. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/43 anonim ***** válasza:

"Mindegyik sz@r."


Nem tudom, mi lenne neked jó, de ha van is olyan párt, azért tűnnek el, mert nincs rá igény, ahogy utaltam rá.

Ilyennek indult pl az LMP, aztán nézd meg, mi lett belőle. :)

2013. márc. 19. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/43 anonim ***** válasza:
40%
Mert jelenleg csak olyan pártok vannak, amelyeket fikarcnyit sem érdekel Magyarország és a magyar (átlag) emberek sorsa.Egyedül a saját anyagi jólétük érdekében vannak a politikában.És hiába van a pártoknak különféle nevük valójából mind egy ugyanazon célból vannak csak ott, hogy minél jobban megnyúzzák a jó népet és dagadjon a zsebük.
2013. márc. 19. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/43 anonim ***** válasza:

LMp...Nos, azzal egyrészt az a baj, hogy ők meg még nagyon újjak.Az emberek nagy része már bizalmatlan mindenféle párttal szemben, a régiekkel azért, mert más bizonyítottak negatív irányban, az újjal szemben meg azért mert el sem tudják képzelni, hogy az még tényleg lehet jobb.Ezért inkább a régi , lejáratott két párttal labdáznak, tudják, hogy szärok, de legalább ismerik..

Másik baj, hogy az LMP keveset hallat magáról.

2013. márc. 19. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/43 Dick Esmen ***** válasza:
Mert elnyomják őket a nagyok.
2013. márc. 19. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/43 anonim ***** válasza:
100%

"Mert elnyomják őket a nagyok."

Eddig azért ez nem volt jellemző. De most már tényleg törvényileg nyomják el őket, kicsiket, nagyokat, mindenkit. (Lásd: utolsó "alkotmány" módosítás.)

2013. márc. 19. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/43 anonim ***** válasza:
Fogalmam nincs, de én már komolyan elgondolkodtam egy párt alapításon, csak az a gond, hogy a nézeteimet kevesen helyeselnék így egyedül lennék a pártban. Pedig egy szavazáson szerintem nagy eredményt érhetnénk el, mert szavazói oldalról szimpatikus lenne a dolog...
2013. márc. 19. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!