Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért van az hogy akadnak...

Miért van az hogy akadnak olyan magyar emberek, akik ha meghalják hogy ne a külföldieknek legyen előnyük Magyarországon, kiakadnak?

Figyelt kérdés
2009. nov. 25. 09:49
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:

"Olvasd el végig, és okulj!"


Egy újságcikkből "okuljak"? Okulnod neked kellene, szemlátomást egy 15 éves kamasz szellemi színvonalán mozogsz. Egyfolytában olyan dolgokra csodálkozol rá, amiket kb. egy érettségizett embernek illik tudnia.


Mi lenne, ha az írásra fordított időd egy részét olvasásra használnád? Olvashatnál mondjuk közgazdaságtani bevezető tankönyveket. Nagy kérés? Vagy félsz, hogy ha egy kicsit művelődsz, elszáll a jobbikos fanatizmusod?


Mindenekelőtt azt kell megtanulnod, hogy ez kérdésfeltevő oldal, nem online jobbikos lakossági fórum. Ha ennyit sem vagy képes megérteni, akkor elmebeteg vagy. Nagyon sajnálom.

2009. nov. 25. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:

Egy újságcikkből "okuljak"? Okulnod neked kellene, szemlátomást egy 15 éves kamasz szellemi színvonalán mozogsz. Egyfolytában olyan dolgokra csodálkozol rá, amiket kb. egy érettségizett embernek illik tudnia.


Szóval a világgazdaság mint folyóirat a kurucinfó szintjén van ha ez neked pont így a megfelelő!

Persze lehet hogy olvasni sem tudsz ezek szerint, hiszen a számvevőszék nyilatkozatára hivatkoztak.

Ohh, már hallom „ a számvevőszék sem jelent semmit” csak a te agyad az a valami.

Sajnos nem veszed észre hogy ideológiai megszállott vagy és jobbik fóbiás, csak ez a baj és nem az hogy buta lennél. Teljesen mindegy hogy, mi is kerül a kezedbe vagy hogy a logikus, vagy az alaptörvény szerű, ha nem téged igazol már is hülyeség. Nincsenek érveid és azzal védekezel hogy én vagyok a műveletlen.

Az igazság az hogy én nagyon sok a gazdasággal és a társadalommal illetve ezek kapcsolatával foglakozó könyvet oldalt kiolvastam mert érdekel a dolog. Ahogy az ide vonatkozó TUDOMÁNYOS vagy annak tekinthető leiratokat is, és mindegyik oda jut a mai világ viszonylat értelmezésében, hogy a gazdaság mint tudomány és mint papírforma, nem működik az életben, mert a társadalom és az ember, illetve a tőke mint aminek a célja a profit termelés, eltorzítja. Neked kellene erőt venni magadon hogy ne csak azt csacsogd amit hallasz, hanem a valóságot értelmezd, az arra vonatkozó fizikai jelennel és az arról szóló szakirodalommal. Persze aki azt mondja a számvevőszék állításaira hogy hamis avval miről beszéljek, hiszen az alapvetően az adott ország gazdaság ellenőrző intézményének a hozzáértését kérdőjelezi meg, csak mert neki nem tetszik! Tudod én nem voltam lusta a neoliberális gazdasági felfogás technikái iránt érdeklődni, bár nem értek vele egyet, ahogy a konzervatív és a neokonzervatív , irányzatok által érvényes felfogást is értelmezni tudom.


De azt is megértem hogy nem tetszik neked az hogy teljesen keresztbe vagy vágva, pedig ez nem lakossági fórum hanem az igazság. A fajtádnak ez a baja, hogy nem tetszik ha valaki bizonyítani akarja, netalán tudja azt hogy mennyire hibás a felfogásotok. Pedig ha csak a dolgok alakulását figyeli az átlag ember akkor is látja hogy valami nem stimmel. Ha meg valaki érvel is az a számotokra maga az eretnekség!

Ez a barátaidnak és politikai példaképednek, a 20 éves tevékenysége és ehez te még ma is hűen igazodsz.

2009. nov. 25. 15:04
 13/21 A kérdező kommentje:

Még egy gondolat, amivel tényleg nem akarlak megbántani.


Attól hogy én Jobbikos vagyok, még lehetek iskolázott és tájékozott, mert nem a liberálisok kiváltságai ezek a dolgok. Igen sok magasan képzett Jobbikos van, az én társaságomba is ez a meghatározó.

Komolyan mondom hogy nem akartalak megbántani, de amikor valaki azt állítja hogy ő konzekvens következtetéseket tud levinni egy makrogazdasági adatból az annyi mintha 1+?=? akarnál egyenletet megoldani. Egy kicsit felháborodtam, hogy direkt felsoroltam 6-8 elemet amiből következtetni lehet és még a végén majdnem én lettem az analfabéta Jobbikos.


Ha megbántottalak , ne haragudj!

2009. nov. 25. 15:13
 14/21 anonim ***** válasza:

"A fajtádnak ez a baja"


Na mesélj még egy kicsit a fajtámról. Elő a farbával :)


"Attól hogy én Jobbikos vagyok, még lehetek iskolázott és tájékozott"


Lehetnél okos és tájékozott, csak hát tényszerűen nem vagy az :)))))))))

2009. nov. 25. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:

A világon mindenütt örülnek annak, ha a külföld befektet az országban. A befektetés ugyanis munkahelyeket teremt, keresletet újabb termékekre, amelyek helyi cégek számára jelentenek megrendeléseket, vagyis további munkahelyeket. Ez növeli a hazai termelést, az adóbevételeket, végső soron a jólétet.


Ha lenne annyi életképes, tőkeerős magyar cég, amely önmagában is biztosítja a munkahelyeket, nem lenne szükség ennyi külföldi cégre. De amíg nincsen, bizony sok tízezer embernek jelentik a multik a megélhetést.


Persze mindenütt vannak okoskodók, akik elkergetnék a munkaadókat. Kíváncsi lennék az arcukra akkor is, amikor éppen ezért megszűnik a munkahelyük.

2009. nov. 25. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
A világgazdaság mond neked valamit?
2009. nov. 25. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:

Persze mindenütt vannak okoskodók, akik elkergetnék a munkaadókat. Kíváncsi lennék az arcukra akkor is, amikor éppen ezért megszűnik a munkahelyük.


Felőlem lehet 5× ennyi is, de nem kellene támogatni őket.

2009. nov. 25. 21:38
 18/21 anonim ***** válasza:
Remélem apukád lekever két nagy pofont, amikor ilyen hülyeségeket írsz, kérdező!
2009. nov. 25. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

kellenek a kulfoldiek es kesz.ok sok munkat adnak.



jo lenne ha ezt az oldalt is csak 18 even feluliek latogathatnak(sok az agymosott,okoskodo,unatkozo tini)

2009. nov. 26. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
A kérdező tudja, melyek azok az országok, amelyekbe sok külföldi befektetés érkezik, és melyek azok, amelyekbe kevés? Az utóbbiak a sikeresebb az országok?
2009. nov. 26. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!