Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Azon kezdtem el gondolkodni,...

Azon kezdtem el gondolkodni, hogy hogyan tűrheti még mindig az agymosott nép (tisztelet a kivételnek) azt, ami ebben az országban folyik? Hogy lehetnek ilyen szűklátókörűek az emberek? Bővebben Lent.

Figyelt kérdés
Pl.: Államosítják a tankönyvkiadást (magyarul az egész tankönyv nyomást megszüntetitk és kizárólag a saját vállalkozásaik kezébe adják a nyomtatást, ami ellentmond a szabad kapitalizmus elvével -mint a trafikmutyi- és megegyezik a diktaturikus rendszerek lépéseivel. ) Valamint már kisgyermek kortól kezdve elkezdik átnevelni a gyerekeket, pl. : új "központosított" tankönyvekkel, vagy a sok tudatmódosító médiás szutyokkal (való világ, tehetségkutatóknak álcázott kamuk, agyromboló primitív műsorok, stb) Valamint az emberellenes és alapvető emberi jogokat porba tipró kilakoltatások (amik nagyrészét a rendőrség és a tűzoltóság végzi, sokszor könnygázgránát(!!!)bevetésével is) Pl.: Olaszországban ezeknek a dolgoknak a töredéke után is milliók mennek az utcákra tüntetni, itt meg csak nézik tovább a való világot...Hogy lehetséges ez??

2013. dec. 17. 19:12
1 2 3
 21/24 anonim válasza:
17%
Hogy miért tűrik? Mert hülyék! Engem igazából nem is érdekel, mert már teljesen mindegy. Az egész emberiség egy nagy szenny, csak tönkre tesszük az egész Földet.
2013. dec. 24. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:

Szerintem is tarthatatlan, ami itt megy, gyakorlatilag a diktatúra felé megyünk.


Az a gond, hogy egyik oldalról annyira fáradtak, kimerültek az emberek (szintén a kormányzat hibájából, mert rosszul van megszervezve a munka világa is), hogy a másik oldalon már nincs erejük harcolni.

2013. dec. 26. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem az is nehezíti az ügyet, hogy nincs alternatíva. Mintha nálunk direkt válogatott gerinctelen alakok mennének csak politikusnak. Persze bizonyos szempontból értem, mert épeszű, jóérzésű ember nem akar ezekkel egy brancsba tartozni, de mégis elkeserítő, hogy 20 éve csak a rossz és a rosszabb közül lehet választani.
2013. dec. 28. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:

"Olaszországban ezeknek a dolgoknak a töredéke után is milliók mennek az utcákra tüntetni, itt meg csak nézik tovább a való világot...Hogy lehetséges ez??"


Sehogy. Nem is így van, egyszerűen a média nem tudósít róla, ezért nem tudsz róla, hol, hányan tüntetnek.

Az elszeparált tüntető rétegeket, csoportokat pedig egyesével szétverik szisztematikusan.

2017. febr. 23. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!