Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A kuruczinfo miért ni*gerezik...

A kuruczinfo miért ni*gerezik mindig? Tökre szeretem az oldalt, mert megírja az igazat és felnyitja a szemeket, de miért kell ilyen stílust használni?

Figyelt kérdés
Ezt a kérdést úgy tettem fel, hogy minden nap kuruczinfót olvasok, és igazán hálás vagyok amiért működik. Szerintem pótolhatatlan az oldal. De miért kell ezt így?

2013. dec. 18. 22:18
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
80%

Sok mindenkinek "szüksége" van az igazságra. De nem a kurucos fajtára. Még véletlenül sem az igazat írja. Van egy minimális igazság tartalma, de a többi nagyon erős túlzás, ami célja a lejáratás. És sokan elhiszik, mert ennyire buták és ezzel meg lehet őket vezetni. A stílusból is látszik, hogy ez a célja és nem az igazságkeresés.


Saját tapasztalatból tudom, mert került fel olyan hír az oldalra, ami az én településemen történt. Azon kívül, hogy cigány származású volt az ember benne semmi más nem volt igaz. Szó szerint röhögve olvastam, mert ekkor esett le, hogy mekkora mértékben hazudnak. Addig is tudtam, de soha nem gondoltam volna, hogy már gyerekes eszközökkel küzd a saját maga által "igaznak hitt" dologért.


Csak butának és együgyűnek nézi az embereket is, mert a célja a megvezetés és semmi más, mindemellett a háttérben meghúzódás, nehogy baj legyen.

2013. dec. 18. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
82%
Mert primitív embereknek szól primitív nyelvezettel.
2013. dec. 18. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
77%

A stílus maga az ember. Ahol a stílussal ekkora baj van, ott a tartalom is csak beteg lehet. Ha te igazságnak és szemfelnyitásnak tartod, hogy minden, ami rossz, az a zsidók, a cigányok és egy a homoszexuálisok bűne, akkor veled se lehet minden rendben. Márpedig a kurucinfó általad nagyrabecsült tartalma ebben foglalható össze.


Egyébként meg azért ni*gereznek, mert őket nem hatotta meg a fasizmus bukása, ők továbbra is a vegytiszta fehér fajelmélet hívei.

2013. dec. 18. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
78%

Mert a háttérben egy súlyos személyiségzavarban szenvedő ember ül, aki nem tud küzdeni egy olyan "nagy" dolog ellen, mint az állam, rendőrség, kisebbségek, politika stb. Ezt a kisebbségi érzését küzdi le támadással. De még ehhez is gyáva, így "megvezethető buta"embereket keres akik lázonganak, így a saját akaratát más teljesíti be, ő meg röhög valahol messze.


Nem kell hozzá még szakmunkás végzettség sem, hogy lássa az ember ennek még a fele sem igaz amit leírnak.


Másrészről meg a nyelvezete miatt nem is hitelt érdemlő az oldal. Ha normális cikkek volnának indoklásokkal és nem mondva csinált és meghamisított bizonyítékokkal akkor más lenne. De ez nem ez az oldal:-)


A kuruc nem más, mint egy kitalált összeesküvés elméleteket leíró oldal. A leírónak meg már üldözési mániája van:-)


Ismerek olyat aki nagy fan-ja az oldalnak. ha azt mondom neki, hogy a Hold hamarosan a Földbe csapódik, mert "hallottam" nem alszik este, mert elhiszi. Sajnos ilyen emberek vannak fent az oldalon - tisztelet a kivételnek -.

2013. dec. 18. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
86%

A kurucz saját maga legnagyobb ellensége. Sok - sok ember pártolná a szélső jobbos nézeteket. De az itteni buta, primitív embereket és hozzászólásokat megtekintve mind arra a következtetésre jut, hogy inkább eltávolodik, mert ezeket az embereket vonzza a nézet.


Sok ember álma a jó közbiztonság, de nem így, hogy vágjuk le mindenki fejét stb....

2013. dec. 18. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
63%
Szerintem lehet hívni a cigányokat vagy négereket akár krumplistésztának is előbb utobb abból is szitokszó lenne. Az, hogy nem lehet őket a nevükön nevezni az mar valaminek a következménye.
2013. dec. 18. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
36%
Miért, mit mondjon rájuk? Eszkimó?
2013. dec. 18. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
28%

"Sok ember álma a jó közbiztonság, de nem így, hogy vágjuk le mindenki fejét stb..."


Én is kimondom, hogy n*gger, mégsem akarok kifordított belekben hemperegni. Akkor ez most hogy van?

2013. dec. 18. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
45%
Így hangsúlyozzák ki, hogy ők szélsőségesek és bármit megmernek tenni, nem úgy, mint egyéb pc-re, jogszabályok betartására törekvő radikális oldalak (például barikad/alfahir).
2013. dec. 18. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
47%
Most n*gger vagy cigány...inkább az itt a kérdés, hogy egy bűneset kapcsán miért nem tudhatom az elkövető etnikai hovatartozását? Bezzeg az USA-ban ez nyilvános, ezt miért nem lehet majmolni onnan?
2013. dec. 18. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!