Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » 16/L? Nem is tudom, hol...

16/L? Nem is tudom, hol kezdjem? Szükségem lenne valakire, aki megért, de közben felnyitja a szemem (vagy nem tudom, hogy fogalmazzak), mert én ezt már nem bírom..

Figyelt kérdés

Szóval....

16 éves lány vagyok....

Amióta az eszemet tudom,mindig duci voltam.

Pár évvel ezelőtt (olyan 3 éve) a 150cm-hez 72 kilóra sikerült híznom....magam sem tudom hogyan....

elkezdtem eszeveszettül fogyókúrázni.Sikerült is kevesebb,mint 1 hónap alatt több,mint 10 kilótól megszabadulnom...azóta is folyamatosan jojó effektusban élek....

egy nap elegem lett mindenből,és olyat tettem,amit soha nem gondoltam volna,hogy egyszer is meg fogok tenni.

Elkezdtem magam hánytatni,azóta bulímiás vagyok.

később folytatom.......

a lényeg kellene vki,aki erőt ad,és megért....


2012. jún. 3. 14:18
 1/4 anonim ***** válasza:
Segítek!!!!!!!!Írj privit!!!!15/L
2012. jún. 3. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
ne itt keress megoldást. kell neked 1 pszichológus. nem az aki teletöm nyógyszerrel...hanem aki beszélget veled.
2012. jún. 3. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Két anorexiás barátnőm van, talán tudok segíteni.
2012. jún. 3. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Jesszus! Anyukád és Apukád biztos tudnának segíteni! (Bocs hogy visszakérdezek, de hogy és mit tegyek vagy mit ne tegyek, hogy ne kerüljek abba a szituációba, hogy nem tudok a lányom ilyen és ehhez hasonló dolgairól? :/ "Egy egyre jobban aggódó lányos szülő.")
2012. jún. 3. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!