Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért mondják azt a jobbikosok...

Miért mondják azt a jobbikosok hogy aki nem jobbikos az nem magyar?

Figyelt kérdés

Nem provokálni akarok ha annak is tűnik a kérdés nem annak számon. Csak nem értem h a jobbikosok mért nem tolerálják azt aki más párlat szimpatizál mert neki az ö politikájuk jobban tetszik.

Elvileg ezért is van több párt nem pedig egy.


Számtalan hozzáoszlást olvastam ilyenről és érdekelne.

Én magam azért vagyok liberális bármennyire is nem teszik embereknek, de a saját bőrömön tapasztaltam, végig kísérte a gyerekkoromat a radikális nevelés, ami nem is volt fájdalom mentes.(De nem mennék át önsajnálatba) Így tudom hogy a radikalizmus amit a jobbik is képvisel milyen károkat tud okozni embereknek.


Ez az általuk képviselt erőszakos hozzáállás egyáltalán nem tetszik.

Többek között ezért is vagyok liberális.


25 F



2013. dec. 21. 01:36
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
35%
Én még ezt nem is hallottam,pedig jobbikos vagyok!
2013. dec. 21. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Én meg folyton ezt hallom.
2013. dec. 21. 01:55
 3/15 anonim ***** válasza:
8%

Ilyen kérdésnél elsőnek azt kellene megbeszélni,hogy kit értünk magyarnak.

1 Bárki akinek van magyar állampolgársága mint pl. Fekete Pákó

2 Vagy akinek a vérvonala valamennyire magyarnak mondható,mert ha jól tudom max az ország 10% legjobb esettben tiszta magyar

A kérdésedre talán azt tudom válaszolni lehet a cigányokra céloz,mert az biztos,hogy közöttük egyet sem találsz.

2013. dec. 21. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
21%
én jobbikosnak mondanám magam, de ilyet nem állítottam senkiről és más jobbikostól se hallottam ilyet
2013. dec. 21. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
57%
Ők se tudják. Primitív szavazatszerzési taktika,mert tudják hogy sok birka vevő rá. Aki meg azt mondja,hogy nem hallott még ilyet az nem néz politikai műsort vagy hazudik!
2013. dec. 21. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
84%

"Vagy akinek a vérvonala valamennyire magyarnak mondható,mert ha jól tudom max az ország 10% legjobb esettben tiszta magyar "


Nincs az annyi. Megközelítőleg 2-300 ezerre tehető az ősmagyarok lélekszáma.

2013. dec. 21. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
48%
Igen,kb annyi!Azért írtam is,hogy mondható mert nehéz bizonyítani a felmenőket és sokan nem tudják viszont állítják!Akik visszatudják vezetni az kb annyi,amennyit írtál 2-3 ezer.
2013. dec. 21. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Az sem tiszta magyar, aki azt állítja, hogy visszatudja vezetni a családfáját.

Egyrészt írásos emlékek az első 1-2.000 évről még nincsenek. Másrészt még az Árpád-házi királyok sem voltak tiszta magyarok, mert mindegyik külföldi uralkodóházzal házasodott össze.

2013. dec. 21. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
18%

Én nem vagyok Jobbikos.


De, nem értem, hogy egy liberális miért háborodik fel ezen, ha azt mondják rá, hogy nem magyar.


Hisz ők a kozmopolita, internacionalista, multikulturalista dolgokban hisznek.Mi szükségük van a magyarságukra?


Meg amúgy is,egy liberálisnak nem jelent semmit a magyarsága.


Akiket én ismerek, ők zsigerből utálják a magyar kultúrát meg az itteni embereket.


Miért sértődnek meg, ha azt mondja valaki rájuk, hogy nem magyar?

2013. dec. 21. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

9-es, semmi köze a liberalizmusnak azokhoz, amit felsoroltál


a liberalizmus, mint politika eszme lényege a jogállamiság, és a teljesítményelvűség


a liberalizmus lényege, hogy nem a származásom határozza meg a sorsomat, hanem, hogy mennyit hozok ki magamból, hogy ha én egy szegény családból származom is, akkor munkával, tanulással, kitartással lehetőségem van javítani a sorsomon, és jobb életet biztosítani a gyerekeimnek


lehet, hogy nem vagy jobbikos, de amiket írtál, én eddig csak jobbikosoktól hallottam

2013. dec. 21. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!