Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért mondják azt a jobbikosok...

Miért mondják azt a jobbikosok hogy aki nem jobbikos az nem magyar?

Figyelt kérdés

Nem provokálni akarok ha annak is tűnik a kérdés nem annak számon. Csak nem értem h a jobbikosok mért nem tolerálják azt aki más párlat szimpatizál mert neki az ö politikájuk jobban tetszik.

Elvileg ezért is van több párt nem pedig egy.


Számtalan hozzáoszlást olvastam ilyenről és érdekelne.

Én magam azért vagyok liberális bármennyire is nem teszik embereknek, de a saját bőrömön tapasztaltam, végig kísérte a gyerekkoromat a radikális nevelés, ami nem is volt fájdalom mentes.(De nem mennék át önsajnálatba) Így tudom hogy a radikalizmus amit a jobbik is képvisel milyen károkat tud okozni embereknek.


Ez az általuk képviselt erőszakos hozzáállás egyáltalán nem tetszik.

Többek között ezért is vagyok liberális.


25 F



2013. dec. 21. 01:36
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
29%

10. Ennél jóval több.


Én is a teljesítményelvűséget támogatom,meg a teljesítményarányos bérezést.


" hogy ha én egy szegény családból származom is, akkor munkával, tanulással, kitartással lehetőségem van javítani a sorsomon, és jobb életet biztosítani a gyerekeimnek"

Ezt is támogatom


De, a liberalista ideológia nagyon messze áll tőlem.


Nem hiszem, hogy te ismersz liberalistákat.


Ennek nem csak gazdasági jelentősége van, hanem társadalmi jelentősége is.



Ezt most hosszú lenne elmagyarázni, hogy miért vagyok ellene.

2013. dec. 21. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
32%
Az aki utálja a jobbikat,azt elvinném pár hónapra cigányok közé lakni a 8 kerületbe kicsit gondolkodni.Mikor értik már meg,hogy a magyarokat védik!Lassan azt kell gondolnom ,hogy magyarország meg sem érdemel 1 ilyen lehetőséget.
2013. dec. 21. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

Én a 8. kerületbe járok főiskolára a Wesly-re. Tehát mondhatni életem egy bizony %-át ott élem és még se utálom őket.


És nem az állampolgárokra gondoltam hanem aki ide született, magyarként.

2013. dec. 21. 15:31
 14/15 anonim ***** válasza:
Én sem bírom őket 12-es! De azért nem muszáj jobbikosnak lennem,ugye?
2013. dec. 22. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Nem muszáj!Nekem tök mindegy :)Angliába járok egy ideje dolgozni,és úgy döntöttem hogy ott is maradok.Eladtam az ingatlant áron alul,a pénzt átváltottam.Viszlát magyarország!
2013. dec. 22. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!