Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek is főleg a cigányk...

Szerintetek is főleg a cigánykérdés miatt van jelen a Jobbik a politikában?

Figyelt kérdés
Szerintem így van, mert ha esetleg kevesebb cigány lenne ebben az országban, akkor talán be sem jutottak volna a Parlamentbe.
2013. dec. 22. 11:45
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
62%

Igen, jelentős részben. Érdemes megfigyelni hogy pont azokon a területeken van a hátországuk ahol cigányok és magyarok vegyesen élnek.

De bárcsak pusztán emiatt lennének jelen...

2013. dec. 22. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
36%
Szerintem nem. A cigánykérdésen kívül számos olyan dolog történt ebben az országban ami miatt a Jobbikra szükség volt. Pl az állami vagyon külföldi kézre játszása, multik bejöveletele, sbt. Ezeken persze egyenlőre a Jobbik sem tud változtatni, de ha egyszer változnak az arányok, talán sikerül.
2013. dec. 22. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
58%

2-es

ezek miatt a jobbikra szükség lehet, de nem emiatt vannak ott ahol

csak és kizárólag a cigánybűnözés miatt, a jobbik ebből táplálkozik

2013. dec. 22. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
57%

Igen.

De ha észrevetted, akkor a Jobbik azóta szorul folyamatosan vissza, mióta nem cigányoznak.

2013. dec. 22. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

Igen, szerintem ennek köszönhető.

De ez jó értelemben, mert olyan dolgokat mernek ki mondani annak a csúnya kamerának, amit a többi nem.


Mikor értik már meg sokan, hogy nem utálják őket, csak felhívják rá a figyelmet, hogy lassan az utolsó söpredék is több támogatást kap, mint a szerencsétlen magyar ember, aki alig tud megélni.


Szóval akkor lehet gondolkodni, ki is akar itt egyenlőséget.

2013. dec. 22. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
57%

Nem utálják őket, de azért utolsó söpredékek a cigányok.


Jó vicc. :D

2013. dec. 22. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
59%

Ez nekem a véleményem, nem az övék.


Lehet, hogy te nem jársz ki az utcára, főleg nem vidékre, de én nap mint nap látok olyanokat (igen, cigókat) akik túlzottan el vannak kényeztetve, emellett pedig a viselkedésük kibírhatatlan.


Szóval ennyit erről.

2013. dec. 22. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
4%
A jobbik nagyon jól kihasználja a primitív embereket, akik képesek a bűűnözés mögé faji kérdést látni. Igen, sok cigány bűnözik, de meg kell nézni, MIÉRT??? Mert egy szemét rasszista rendszert építettünk fel 23 év alatt, amelyben a cigány másodrendű állampolgárként van kezelve a hivatalokban, az iskolákban, a munkahelyeken, az államban, a magánvállalatokban. Csupán bőrszínük miatt nem kapnak munkát, és a rendszer elérte, hogy brutálisan lezülljenek, és nagyrészt önhibájukon kívül. A rendszerváltás után a cigányság volt az első, akiket tömegesen bocsátottak el a munkahelyekről. Ha hibáztatni akarsz valakit a bűnözés miatt, akkor a nyomort és az azt létrehozó rendszert hibáztasd. Ezt pedig a 89-es jobboldal csinálta, Fidesszel és MDF-fel az élen. Akkor pedig az MDF oszlopos tagja volt a nácimiépes csurka és a nácigárdista für lajos.
2013. dec. 22. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

Így van a rendszer a hibás. Azért is a rendszer a hibás, meg a tanárok, meg a nevelők, hogy a cigányok nagy része tudatlan, analfabéta, viselkedészavaros.


Nem tudom, ti nem szoktatok velük találkozni?

Persze ismerek normálisakat is, de annyira elenyésző....


Vagy esetleg az ország nyugati felén normálisabbak? Mert itt keleten katasztrófa az egész....

2013. dec. 22. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

önhibájukon kívül züllenek le? kérdezz már meg egy cigányt, hogy szeretne e dolgozni...

a rendszerváltás után őket rúgták ki először, igen így is fel lehet fogni

nameg úgy is, hogy amióta nem büntetik a munkanélküliséget, azóta nem is dolgoznak

nézd meg a módosabb, vagyonosabb cigányokat

ha van pénzük akkor is ugyanolyan agresszív, kötekedő mocskok csak akkor van pénz cigánypalotára meg luxusautóa

2013. dec. 22. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!