Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szereted az összeesküvés...

 1/9 anonim ***** válasza:
A másodikat kétszer raktad be és nincs meg az első.
2009. nov. 26. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Kezdetben szórakoztatóak, egy idő után viszont rettentő fárasztóak. Addig a mértékig, amíg az embert elgondolkodtatásra ösztönzik, vagyis arra, hogy ne higgyen el mindent a "mainstream" médiának, és alkosson önálló képet a világról, még hasznosak is. Amikor viszont valaki egy az egyben ezek alapján tájékozódik és szentírásként tekint rájuk, könnyen bekerülhet a saját kis zárt, képzeletbeli világába, amely távol áll a realitásoktól. És ha ebből a világból nézi az eseményeket, mániákusan gyanakvóvá válik. Ezt a szintet már betegesnek tartom.
2009. nov. 26. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem szeretem. Falra mászok tőlük!
2009. nov. 26. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
kösz a videókat
2009. nov. 26. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Sztem viccesek :D
2009. nov. 27. 03:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Amikor 1996 körül meglett az első internet-hozzáférésem (12 kilobit/s, régi szép idők...), sok amerikai oldalt olvastam összeesküvéselmélet-témában. Némelyik, amelyik az USA-ban már akkor lerágott csont volt, Magyarországon csak most kezd elterjedni mint "újdonság". Akkor, 18 éves fejjel persze érdekesnek találtam ezeket az egzotikus ökörségeket, és optimista módon azt képzeltem, hogy ez a műfaj amerikai sajátosság és ide sohasem fog átterjedni. Ebben tévedtem.
2009. nov. 27. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Én jókat nevetek rajtuk, de szerintem veszélyesek olyan szempontból, hogy elég sokan (igaz arányait tekintve szerencsére csak egy szűk, ám egyre szélesedő réteg) elhiszi őket.

Az internet oly sok haszna mellett szerintem a legnagyobb átka ezek kritika nélküli, cenzúrázatlan terjedése.

2009. nov. 27. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szerintem az összeesküvés elméletek nagy része nemcsak, hogy baromság, hanem szándékos hazudozás. Sokat foglalkozom az űrkutatással, és mindig felmegy az agyvizem ha "szakértők" arról beszélnek, hogy a holdraszállás kamu, meg nem Gagarin az első, és jönnek a "tudományos" "bizonyítékokkal". Alapból nem érdemes az ilyenekkel foglalkozni, csak a tudatlanokat hülyítik a pénzért, vagy a figyelemért, lásd Budapest TV-s távgyógyítás/jóslás.
2009. nov. 27. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Lajka kutya volt az első.. bár nem önszántából.
2010. febr. 2. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!