Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A kishitű emberek miatt van...

A kishitű emberek miatt van ennyi gyűlölet Magyarországon?

Figyelt kérdés
2013. dec. 26. 12:35
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ezt fejtsd ki bővebben.
2013. dec. 26. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ezt szerintem is :)
2013. dec. 26. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nincs kizárva, de egy hosszabb monológgal is elődrukkolhattál volna.
2013. dec. 26. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Szerintem aki sikeres, nagyon hisz önmagában. Akármilyen területen. Aki kishitű, az lehet egy lúzer, és keres kifogásokat hogy ezért meg azért nem sikerül, és csatlakozik hasonló csoporttal, ahol megtalálhatja önmagát. Teljesítenie nem kell, elég a gyűlölet, az összekovácsolja őket. Ott elismerik, megveregetik a vállát, minél hangosabb annál ügyesebb.
2013. dec. 26. 12:51
 5/9 A kérdező kommentje:
Aki hisz önmagában, annak nem kellenek ezek a visszaigazolások, meg LIKE-ok, mert hisz a saját erejében.
2013. dec. 26. 12:53
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Majd én. Azért tart itt az ország mert az emberek

" jaaj muszáj az mszp különben fidesz."

" jajj nem lázadok mert oda a minimálbér"

" jaaj nem akarok senkit se leszólni ameddig meg nem késelnek"

" jaaj miért kell ennyit tiltakozni fogadd el ami van"

" jaaj minek ez a felháborodás. Szerintem tök jogos."

" jajj szerintem megérdemelte igen."


meg hasonló gondolatok

a beletörődés olyan szintje ami saját maguknak káros.

2013. dec. 26. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

6: egyébként ez is ebből ered, mert évszázadokig... eltiporták, elnyomták a magyarokat, megtörték, tönkretették. Rabszolgát csináltak belőle. Miért kell a külföldieket sztárolni, nem értem. Persze vannak követhető példák, de az más.


A magyarok nem tudnak szabadon gondolkodni sem, mert ennyire elnyomták.

2013. dec. 26. 12:57
 8/9 anonim ***** válasza:

Mit hallok állandóan. Á s*r ez az ország. Á utálom a magyarokat. Á a külföld mézeskalács házikó meg kolbászkerítés. Á utálom hogy ilyen színű itt a fű. Külföldön annyival zöldebb.

Meg le vagyunk maradva 30 évvel. ÉÉÉS? Akkor ezek szerint kikéne tekinte mit rontottak el és nekünk nem elrontani. Viszont mi ugyanazokat a hibákat csináljuk pedig le vagyunk maradva.

Persze külföld kicsit gazdagabb. (nem mind pl: spanyolok nagy s*ban vannak meg görögök is) viszont kikből gazdagok? csak nem belőlünk? Akik kifizetik a hatalmas összegeket? http://www.youtube.com/watch?v=rynUPFxEwyk

2013. dec. 26. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

8: Érdekes hogy a brit miniszter a magyarokat hozta fel, hogy korlátozni kell a munkavállalást. A magyarok jól dolgoznak és sokat kint.


Ami feltűnő, az a pakisztáni és egyéb arab embermennyiség. A seftelők tömegei, mert persze ők is kereskedelemből akarnak élni. Az ottani diaszpórájukat biztos hogy ellátják arab áruval. Őket meg sem említi, bár lehet hogy nem véletlen, mert rengeteg olajmilliárdos vesz ott lakást, és van hatalmas befektetése.


Nem beszélve az angol-proliról, ők megélnek a segélyből, ha van gyereke ingyen kap lakást. Nah, azok gázok, azoknál még az indiaiak is jobbak, azok legalább dolgoznak.

2013. dec. 26. 13:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!