Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek melyik párt...

Szerintetek melyik párt képvisel ma MO-n a letöbb erkölcsöt, univerzális emberi értéket (egyetemes értékeket) mint pl bátorság, lendület, újítás, tisztesség, igazság, összetartás?

Figyelt kérdés
Kíváncsi vagyok a véleményekre.

2013. dec. 27. 10:04
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
49%
LMP
2013. dec. 27. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
39%
újítást mondott nem uszítást kedves első
2013. dec. 27. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
46%
Jelenleg nincs ilyen párt Magyarországon. Az mszp és a fidesz, ja meg a dk és az együtt2014 eleve kiesnek ebből, mert vezetőiket már láttuk mire képesek és kutyából továbbra sem lesz szalonna. A maradék pártok pedig már nem azok amiket eredetileg képviseltek. Talán a Jobbik lenne még erkölcsös, bátor, lendületes, stb. de már az sem a régi, az LMP-ről nem is beszélve.
2013. dec. 27. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
25%
Ma ilyen párt nincs még a láthatáron sem.
2013. dec. 27. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
25%
Nincs ilyen.
2013. dec. 27. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
39%

"újítást mondott nem uszítást kedves első"


mikor is történt uszítás? lemaradtam róla...

2013. dec. 27. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
19%
Szittya Nemzeti Sikergyűlölő Nyugatellenesként mondom, hogy szerintem a Jobbik illetve a Fidesz. Nem is tudom, hogy melyik. Talán az, amelyik a legjobban lengeti a zászlót és papol a semmitérő elvekről.
2013. dec. 27. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy van, csak ők nem kapnak megfelelő médiatámogatást. Pl. Ángyán József Tisztesség és Emberség Szövetsége.
2013. dec. 27. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
39%
Még egy voks az LMP-re.
2013. dec. 27. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

A felsorolt tulajdonságok birtoklásához bizonyos emberi tartás kell. E tulajdonságok észrevehető mértékű gyakorlásához azonban a birtokláson felül szükséges minimálisan alkalmas körülmény is. No ez már biztosan nincs, ma a választás a (párt) körberöhögése és az említett tulajdonságok ellentétének minél nagyobb kifejezése között lehetséges. Aki mondjuk tisztességet akar, kiröhögik. Aki az igazságot, porba tapossák. Aki összetartást kívánnak, megalázzák, szavait kiforgatják, bemocskolják. Ma választása (egy pártnak) csak a között van, hogy hasonló mocskossággal beszáll a bunyóba, vagy letarolják. A kevéssé látható cél, ami megkülönböztethet. Ha azért szállunk ringbe (akár piszkos módszerekkel), hogy eltakarítsuk a szennyet. Ugyanis eredményes munkát csak tiszta környezetben lehet végezni, és van az a szenny, ami bennünket is azzá tesz, ha takarítani kezdjük.


Azt mondtam, alkalmas körülmény. Ez nem kizárólag a pártokat minősíti. Hanem azt a hatalmas tömeget is, amely kritika nélkül elfogad minden kijelentést, bármilyen bűzös is. Amely alkalmazkodik a szennyes módszerekhez, és maga is azzá válik ezáltal. Tehát akkor lesz majd ilyen párt, ha a többség ezt követeli, ezt tartja értéknek, ennek ad kizárólag hitelt. Amire nincs kereslet, nem is jelenik meg. Két három ember igénye meg nem piac.

2013. dec. 27. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!