Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Komolyan, ha a fidesz nem egy...

Komolyan, ha a fidesz nem egy álnemzeti párt aki izrael érdekelt érdekeit szolgálja és gyarmatosítja MO-t, akkor miért tette hivatalos egyházzá a hitgyüli szektáját?

Figyelt kérdés

Kérema moderátorokat, a kérdés komoly, és olyan téma ami

nagyon is érdekes, legyenek kedvesek meghagyni..


Mi a véleményetek?



2013. dec. 27. 13:18
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
38%

Hol szoktál látni Izraeli zászlót mesélj már nekem erről?

Otthon? Hát akkor szólj apunak h tegye el.

Nem lehet az ilyeneket min te komolyan venni. Attól h itt gyűlölködsz a zsidóknak még joga van itt lenni és nem is fognak gondolom miattad elmenni. Ettől a sok nemzeti kommunistától megörülök.

2013. dec. 27. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 A kérdező kommentje:

Aham, ha neked az elmúlt tíz év mellett érvek kellnek ahhoz hogy az eu nem más, mint gyarmatosítás akkor kettőn közül valaki szellemi fogyatékos, és az nem én vagyok.

Ennyit az érvekről.

Járkálj élőhalva, ahogy eddig.

2013. dec. 27. 14:05
 13/24 anonim ***** válasza:
27%
előbb még Izraelről volt szó nem?
2013. dec. 27. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
36%

A Hit Gyülekezete előtte is hivatalosan bejegyzett egyház volt, nem a Fidesz tette azzá, csak meghagyta annak.

Amúgy aki nem antiszemita, az nem is lehet nemzeti érzelmű? Sőt magyar se? Érdekes elgondolás. Erős antipszichotikumokat, és rendszeres pszichoterápiát javaslok.

2013. dec. 27. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 A kérdező kommentje:

nem volt az, a zsidesz tette azzá.

az izreali zászló pedig pedig az amerikai zázsló mellett,

a hitgyüli jelképe.

És nyugodtan jöhetnek a kommentek, azt gondolom, az

itt hozzászólók közül értelmi színvonaat tekinve eddig nem nagyon találtam kihívóra. Sok sikert a valósághoz srácok!

2013. dec. 27. 14:54
 16/24 A kérdező kommentje:
ja és nyugodtak gyertek a helyesírással, ha más érvetek nem maradt, telról osztom azt észt. Az értelmi színvonalatokon ez sem segít. Azért szeretnék még egy kommentet, erőltessétek meg magatokat, nosza!
2013. dec. 27. 14:56
 17/24 A kérdező kommentje:

Hovatovább, ámbátor, azon is vitakozhatunk, hogy inkább a hitgyüliseknek, az azokat támogatóknak, vagy nekem kellene e inkább pszichomókushoz járnom.

Biztosan nekem. Ugye.

2013. dec. 27. 14:57
 18/24 anonim ***** válasza:
Inkább neked mint nekik. Itt rettegsz egy olyan dologtól ami nincs is. Hitgyülisek senkinek nem ártanak azzal h ez a vallásuk.
2013. dec. 27. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 Dick Esmen ***** válasza:
Magyarországon nincsenek nemzeti pártok,de ettől még nem izrael seggnyalói.
2013. dec. 27. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 A kérdező kommentje:

Aha:) a hitgyüli egy rakás pszichopata.

Veled az élen , aki véded őket. Szektások..

Agymosottak, mint te.

2013. dec. 27. 18:01
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!