Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A személyes életemre mennyi...

A személyes életemre mennyi befolyással bír a magyar politika? Vagy minden csak és kizárólag rajtam múlik?

Figyelt kérdés
2013. dec. 27. 22:25
 1/9 anonim ***** válasza:
10%
Ki vagy te, OV?
2013. dec. 27. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
64%
Többnyire rajtad múlik, hacsak valamelyik szakpolitika "áldozata" nem lettél. Ha tanár vagy, akkor pl. elég súlyosan érint az oktatáspolitika, ha üzletvezető, akkor a pénztárgép-mutyi, stb.
2013. dec. 27. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Elég naggyal.A politikával a mindennapokban találkozol.Ha dohányos vagy, akkor a nemzeti dohányboltok, ha épp nyugdíj előtt álló rendőr akkor lehet épp még ráhúznak pár év munkaidőt neked...
2013. dec. 27. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
43%
Rajtad sok minden nem múlik. Állhatsz te fejtetőre ha eleve szar az állami vezetés.
2013. dec. 27. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
61%
100% befolyással. Mindig mindent az aktuális törvények szerint cselekedhetsz csak, ellenkező esetben előbb utóbb lecsuknak.
2013. dec. 27. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
12%

én meg azt mondom, hogy majdnem minden csak te rajtad múlik


mindegy, hogy fidesz vagy mszp, ha te nem tanulsz, vagy nem vagy tehetséges vagy szorgalmas


én azt mondom, hogy 80-20% a te javadra

vagyis az állam csak 20%-ban felelős

2013. dec. 27. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Az a helyzettől függ.
2013. dec. 27. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Elég nagy befolyással. Az társadalom jellemzői határozzák meg az életedet, amiben élsz.

Aztán azon belül az is számít, hogy mennyire laksz gazdag területen. Sopron környéke nem ugyanaz, mint mondjuk Ózd környéke. Aztán függ attól is, hogy mennyire élsz vidéken.

Aztán azon is sok múlik, hogy milyenek a szüleid, hogy neveltek, milyen értékek mentén és mekkora vagyoni hátérrel.


Úgy kb. ezek.

2013. dec. 28. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Én azt tapasztalom, hogy pl. az SZJA csökkentés, rezsicsökkentés érint, de olyan kis mértékben, hogy a szokásos élelmiszer és egyéb árdrágulás miatt nem érzékelhető igazán.


Annak örülök hogy MÉG nem vagyunk a görögök szintjén.

2013. dec. 28. 12:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!