Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek is hazaarulo, aki...

Szerintetek is hazaarulo, aki kulfoldre megy a jobb elet remenyeben?

Figyelt kérdés
En Angliaba koltoztem, mert mar nem birtam tovabb elviselni az otthoni nyomort. Idekint jol elek, es erzem azt, hogy vannak lehetosegeim, de nagyon sok helyen azt latom, hogy emiatt megvetik az embert. Ti mit gondoltok errol?

2013. dec. 26. 21:30
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
66%
Nem. A kivándorlás természetes egy hanyatló, szegény országból, ahol kilátás sincs semmire. Ez mindig is így volt a történelem során már az ókor óta.
2013. dec. 26. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
93%

Szerintem nem.

Azok a hazaárulók, akik miatt nyomor van és erre kényszerülnek az emberek.

2013. dec. 26. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
90%

Nem hazaárulás.


A hazaárulás mást jelent.

2013. dec. 26. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem nem,de majd mindjart jon a huhogokorus.
2013. dec. 26. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
93%
Bunkó aki azt mondja hogy ez hazaárulás. Valószínű hogy valami vallásos, jobbos idióta. Aki nem ad kalácsot, ne adjon tanácsot. Adjon munkát az a fiataloknak és megélhetést, utána mutogasson. Vagy inkább akkor se, mert mire fel?
2013. dec. 26. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
38%
Alapvetően nem hazaárulás, de ha úgy megy ki az adott ember, hogy mocksolja a magyarokat, Magyarországot akár magyar fórumokon vagy külföldi emberek előtt, az egyértelmű hazaárulást követ el! Az ország rossz hírét kelti, igazi libbsoli mentalitás, ezt már hazaárulásnak lehet nevezni!
2013. dec. 26. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 Gugu Gabor ***** válasza:
89%

Gyanítom te sem azért mentél ki mert itthon olyan jó lett volna a helyzet,

Én személy szerint nem szeretnék elmenni, de nem mondom senkinek sem hogy maradjon :(

2013. dec. 26. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sem, bár azokra mondják ezt leginkább akik onnét fröcsögnek, hogy "így a magyarok, úgy az ország" (ami szerintem jogos felháborodás).
2013. dec. 26. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
11%
Természetesen. Mi más lenne?
2013. dec. 26. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
90%

Szerencsére ma már nagyon kevés olyan van, aki hazaárulózik orrba-szájba csak azért, mert valaki elmegy máshova dolgozni és nem akar itthon nyomorogni.


Ezeknek is megjött az esze.

2013. dec. 26. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!