Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit tehetnék én ezért az...

Mit tehetnék én ezért az országért és az itt élő emberekért?

Figyelt kérdés

Mit tehetek én Magyarországért azonkívül, hogy tanulok, dolgozom és becsületesen fizetem az adót, betartom a törvényeket és majd a gyerekeimet is erre fogom nevelni.


Mit tehetnék az itt élő emberekért azonkívül, hogy próbálok lelket önteni beléjük, hogy még van remény és, hogy itt is lehet valaki sikeres az üzletben kormánypárti ismerősök nélkül és a törvény megkerülése nélkül.



2013. dec. 28. 12:07
 1/10 anonim ***** válasza:
62%

Meggyőződ, magadat is, hogy nem erre a két celebpártra kell szavazni 24 év után is.


Addig felejtsd el a reményt protekció nélkül.


Jöhet a piros kéz kis kö*sög fideszmszpbajnaijobbikgyurcsány szolgák!

2013. dec. 28. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
43%

"Mit tehetek én Magyarországért azonkívül, hogy tanulok, dolgozom és becsületesen fizetem az adót, betartom a törvényeket és majd a gyerekeimet is erre fogom nevelni. "


Azt, hogy nem jársz agymosó iskolákba, soha nem fizetsz adót a monetáris rendszernek, mert azzal a fennmaradását támogatod, soha nem tartasz be törvényeket, mert azzal azokat támogatod és a gyermekeidnek megtanítod, hogyan kell kilépni a rendszerből.

2013. dec. 28. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
79%

szerintem ezt a kérdést sokan felteszik maguknak!

szerintem is van még remény, természetfeletti erővel :)

2013. dec. 28. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
81%

"Jöhet a piros kéz kis kö*sög fideszmszpbajnaijobbikgyurcsány szolgák!"


Tőlem ződ ment, nem gáz?

2013. dec. 28. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
68%
Hiaba probalsz lelket onteni masba,ha kozben maga korul nem ezt tapasztalja.
2013. dec. 28. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Evele123 ***** válasza:
53%
Van egy zenekar, Hatóságilag tilos a nevük. Az Újra eltelt 4 év c. számukban 100%-ban megfogalmazták a válaszomat...
2013. dec. 28. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Dolgozz és fizess adót és terjeszd a Nemzeti Ideológiánkat. Nem sokat ér, de jól hangzik.
2013. dec. 28. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Evele123 ***** válasza:

"Dolgozz és fizess adót és terjeszd a Nemzeti Ideológiánkat. Nem sokat ér, de jól hangzik."


Dolgozz: ha van hol. Ha van ismerősöd egy cégnél, aki segít, hogy ne a legrosszabb állás legyen a tiéd.


Fizess adót: a bejelentett jövedelmed és a ténylegesen kézbe kapott pénzed gyakran nem fedik le egymást.


Ha meg nincs munkahelyed, hiába mindenféle ideológia terjesztése. Vagy menj oda egy csöveshez, beszélj neki a nagy hungarista eszmékről, aztán örülhetsz, hogy nem köp le vagy nem ver meg...

2013. dec. 28. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
86%
ha szeretnél tenni még az országért, vállalj önkéntességet, dolgozz olyan társadalmi problémák leküzdéséért, mint pl romák helyzete
2013. dec. 28. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Segíts minél több embernek kivándorolni. :D
2014. jan. 3. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!