Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit gondoltok az ilyesmiről?...

Mit gondoltok az ilyesmiről? Sajnáljátok ezt az embert?

Figyelt kérdés

[link]


Én ilyen ágról szakadt nőt még életembe nem pipáltam. Először úgy értettem h 2 gyerek. Aztán mikor legközelebb mondták, akkor értettem, hogy 4.. Én már a 2-őn szidtam mindenkiét, de a 4-es után már habzott a szám az idegtől és ökölbe szorított kézzel ordibáltam.


Mégis minek ennek 4 gyerek???? Én csak a gyerekeket sajnálom esküszöm.


Ez amúgy az előzménye a fenti videonak. Tessék megnézni és szörnyülködni.


[link]


Gratulálok, majd ebből a 4 gyerekből is bűnöző lesz. Az ilyen embereket akik ilyen körülmények közé szülnek, azonnal börtönbe záratnám.



2013. dec. 28. 13:33
 1/8 anonim ***** válasza:
A gyerekeket kell sajnálni de az ilyen szülő az ne szaporodjon
2013. dec. 28. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
100%
az elsőnek igaza van és neked is ezekből 95% hogy bűnöző lesz. És kapják a segélyt meg mindent. és ott a 4 gyerek mocsokba és ilyenkor szegény gyerekek jajaj vigyünk nekik télire kaját meg fát hogy eladják és legyen cigi. Na ezt nem kéne állandóan ezeknek a p*csáját nyalni. Mert ha talán csak 1,2 gyerekük lenne akkor talán kicsit normálisabban lehetne élni.
2013. dec. 28. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Az ilyeneket ivartalanítani kéne és kitoloncolni. A gyerekeket pedig ha már megvannak, örökbe adni normális emberekhez. Mert ezek nem azok. 4 gyerek és egy tál étel, holnap meg már nem tudják mit esznek. Komolyan mondom beszarok.
2013. dec. 28. 13:58
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez a nő valami vérfertőző kapcsolat eredménye lehet. Teljesen úgy néz ki, mint a Halálos kitérő beltenyésztett szörnyei. Szegény gyerekek. :(
2013. dec. 28. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 szántóvető ***** válasza:
mennyi lehet a havi jövedelmük?gyerektartás+segélyek?havi 150 ezer kb?
2013. dec. 28. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

# 3:


"Az ilyeneket ivartalanítani kéne és kitoloncolni."


Szerinted melyik országból érkezett ez a nő illegális bevándorlóként, ahová vissza tudod toloncolni?

2013. dec. 28. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Miért kell 4 kölyköt összedobni ha nem bírja miből nevelni?


Az ilyenek nem ismerik a fogamzásgátlási módszereket?

2013. dec. 28. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
52%
Eszedbe se jutott az, hogy már meg volt a 4 gyerek mielőtt eladósodtak.
2013. dec. 28. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!