Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A kormány miért nem a így...

A kormány miért nem a így kötelezte a közös képviselőket a "rezsicsökkentés" kihirdetésére? Miért nem kötelező a családok többletkiadását is kirakni?

Figyelt kérdés

Egy közös képviselő kiírása a lakóknak:


"A mi házunkban az alábbi levelet tette ki a közös képviselő: "Tisztelt Lakótársak! A Kormány kötelezővé tette, hogy kifüggesszem az értesítést, hogy Önök az idei évben 17.468 Ft-ot takarítottak meg a rezsicsökkentésnek köszönhetően. A Kormány ugyan azt nem mondta, de én azt is közlöm, hogy a bankok megsarcolása és emiatti költségek növekedése miatt, a számlavezetés és utalások költségei 28.468 Ft-ra rúgtak. Emiatt Önöket a Kormány - végül is - 11.000.- Ft-al rövidítette meg. Ebbe nem számítottam bele az egyéb költségnövekedéseket sem. Sem azt, hogy a földgáz piaci ára idén 23 %-al csökkent. Jó gondolkodást... Az Ön közös képviselője"


2013. dec. 28. 20:33
 1/5 anonim ***** válasza:
17%

FÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚJ KOMCSIIIIIIIIIIII


ORBÁN AZ ISTEN! Te pedig egy komcsi vagy!

KOMCSIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII

LIBSIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII

2013. dec. 28. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
27%

Szokásos internetes ócska kamu, ami már vagy 70 ismerősömnél személyesen történt meg... :D


És ha így írnák ki mennyivel lenne jobb? Egy 18 éves ember tud már ennyire gondolkodni. Ha meg nem akkor úgyis mindegy.

2013. dec. 28. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
74%

"Egy 18 éves ember tud már ennyire gondolkodni."


Az a gáz, hogy valahogy mégis ott a sok-sok ember aki tapsol a fidesznek, hogy éljen első, rezsicsökkentő Orbán...

2013. dec. 28. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Bazz, én rájöttem, hogy a magyarok nem tudják és nem is veszik észre az iróniát.


Első voltam.

2013. dec. 28. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
47%

Ezen az oldalon NE használj iróniát!

Sajnos van épp elég idióta aki ugyan ezt leírja amit te az első válaszban, de ők szó szerint úgy is értik...

Sajnos tapasztalat. Nézd meg a kérdéseket és válaszokat korábbról.

2013. dec. 28. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!