Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Jobban élünk mint 4 éve? Idén...

Jobban élünk mint 4 éve? Idén lesz pozitív változás?

Figyelt kérdés
2014. jan. 7. 16:13
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
90%
Én saját magunknál és ismerőseimnél is azt tapasztalom, hogy valamivel rosszabban élünk, de ez persze nem egy reprezentatív és általános kép. Mindenesetre azokat a kijelentéseket, miszerint az ország ahhoz képest mennyivel jobban teljesít, és mennyivel emelkedett az életszínvonal, én hazugságnak tartom.
2014. jan. 7. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
90%
Én nem élek jobban, sőt egyik ismerősöm sem. Akkor sem, ha OV mindenhol ezt szajkózza. A párszázforintos rezsicsökkentésnek pedig marhára sok hasznát veszem, ha máshol a többszörösét veszi el. Teljesen hülyének nézi az embereket vagy legalábbis számolni képtelen analfabétáknak.
2014. jan. 7. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 A kérdező kommentje:
sajnos sokan vannak akik beveszik a párt propagandáját. elég csak számolni, és kiderül, h hazudnak.
2014. jan. 7. 16:32
 4/28 anonim ***** válasza:
85%

Szerintem nincs változás, csak a felső középosztálybeli családok élnek jobban (vagy legalábbis nőtt a jövedelmük, de ezt a többségük félreteszi vagy hitelt törleszt).

Talán még a vidéki kis településeken hozott egy kis javulást a közmunkaprogram kibővítése a munkanélkülieknek.

Idén már nem várható javulás, mivel a választások után kifut a foglalkoztatás bővítése és a rezsicsökkentés is.

2014. jan. 7. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
93%
Én jobban élek, de ezt magamnak köszönhetem, nem a politikának.
2014. jan. 7. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
77%
Nekünk speciel jól jött a családos adókedvezmény.
2014. jan. 7. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
93%
Hát persze hogy jobban. Vagy te nem akarod elhinni hogy MO. jobban teljesít? Ejnye,ejnye!
2014. jan. 7. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
100%
Hát persze, hogy jobban élünk, mint 4 éve, hát nem hallottad? ...
2014. jan. 7. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
100%

Elvtársaim! NEM KÉRDÉS! Magyarország jobban teljesít!


[link]

2014. jan. 7. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 Dick Esmen ***** válasza:
100%
Nem hiszem hogy lesz bármilyen pozitív változás is.
2014. jan. 7. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!