Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ki milyen babakocsit vett és...

Ki milyen babakocsit vett és mennyiért? És miért pont arra esett a választás?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 2. 22:49
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Graco Quattro Tour Delux,tavalyi,100000 ft volt,narancssárga.Ez a kocsi minden igényünknek megfelel:hordozó+talp,textilmózes,lábzsák van hozzá,az első dupla kerekei bolygósíthatók és fixálhatók,a kosara nagyon nagy,lehajtható az eleje,4 pohár tartója van+szemüvegtok+óra hőmérővel,a kupola áthajtható,ablakos,széles,a lábtartó állítható,és nagyon nagyon strapabíró!!!!!Hirtelen ennyi...
2009. ápr. 2. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Először volt egy Retrus Ruby-nk, ami tökéletes egy pici babának és nagyon jól bírta a téli/tavaszi lucskos időjárást és a terep nehézségeit.

Újonnan vettük 25 ezer ft-ért vettük akciósan, jó kocsi volt, de nagy és nehéz.

[link]


Aztán mivel mostmár szépen ül és minden érdelki é+ itt a jó idő is, vettem egy kicsi, extrakönnyű városi kocsit, amivel nagyon mozgékonyak lettünk, minden boltba bejutok vele, félkézzel felviszem bárhová, és az autó csomagtartójába is befér :)

Chicco SimpliCity, újonnan 20 ezer pénz volt:

[link]

2009. ápr. 3. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem Pierre Cardin PS692 van. Választásnál fontos volt, hogy újszülöttként teljesen egyenes legyen a fekvőfelület (ez a legtöbb átalakítós kocsinál nincs így, mindegyikben van kis "törés"), legyen hozzá hordozó és minél több ideig lehessen használni. Ez a kocsi kb. 83.000,- Ft volt, nagyon megörültünk neki, a vázon cserélhető a mózes, a sportrész és a hordozó, van hozzá lábzsák és a külseje is nagyon tetszett nekünk. De sajna a kereke miatt már volt szervizben 2 hónap használat után és most is az egyik nyikorog a másik kattog. :( Lehet, hogy csak minket vágtak át, de ez nagyon elkeserít. Összecsukva egy kisebb autóba (Pl. Ford Fiesta) nem fér el az alsó váz a csomagtartóban. A hátsó kerekei elég szélesek (bár ez lehet a legtöbb babakocsinál fennáll) és volt pl. hogy patikába nem tudtam bemenni, mert nem fértem be az ajtón, mert keskeny volt. Emiatt buszra sem tudok felszállni vele, mert ahhoz nehéz, hogy a hónom alá kapjam gyerekkel együtt, arra várni meg, hogy megfelelő busz jöjjön...

Ha a kerekei nem lennének ilyenek egyébként nagyon boldog lennék, mert ezt leszámítva azért meg vagyok vele elégedve.

2009. ápr. 3. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Én giordani 3per8 at vettem,89000.-ért azthiszem. Tapasztalataim még nincsenek vele kapcsolatban,de könnyű,van hozzá hordozó,mózeskosár leirtak alapján nekem nagyon megfelel.már csak abban reménykedem tényleg lányom lesz,merthogy rózsaszin-barna:-)
2009. ápr. 3. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Szia!

[link]

Én ezt választottam, még nem vettük meg. 36000 Ft-ba kerül. Azért esett erre a választás, mert apuka ebbe szeretett bele:))

2009. ápr. 3. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szia! Mi a nagyobbik gyerek kocsiját fogjuk használni, amit 5(!) évvel ezelőtt vettünk. Peg Perego Classic vázzal, külön mózes, külön sportrész. Nagyon bevált, nem kényes, viszont kényelmes és jól néz ki, olyan mintha új lenne. Ha most vennénk (mint ahogy nem veszünk), akkor újra a Peg Perego mellett döntenék, mert közben fejlesztettek annyit, hogy a váz még könnyebb anyagból van és "szettbe" meg lehet vásárolni a hordozót is a kocsihoz. Nem olcsó, de messze a legjobb - szerintem.
2009. ápr. 3. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszaitokat! A képekért külön köszönet! :-)
2009. ápr. 3. 14:52
 8/8 anonim ***** válasza:
Gondolod hogy tavaly április óta még nem vette meg a babakocsit? :-)
2010. jún. 5. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!