Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit gondoltok? Mesterházy,...

Mit gondoltok? Mesterházy, mint kormányfő?

Figyelt kérdés
Ez az ember annyira jellegtelen, és annyira semmilyen. Mellesleg rá van írva a képére, hogy rohadtul simlis. Bajnainak jobban örültem volna, pedig ő se a kedvencem. Legyetek oly kedvesek fideszesek, ha már írtok, akkor ne ballibezzetek és libsizzetek, a kérdés nem erről szólt!

#MSZP #Bajnai #Mesterházy #Együtt2014 #bal oldali összefogás #olajfa koalíció #2014-es választások
2014. jan. 8. 18:13
 1/10 anonim ***** válasza:
96%
Mesterházy rossz tanuló volt. Olvastam az egyik cikken, az apja orvos volt és ezért átengedték.
2014. jan. 8. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
61%
Fideszes vagyok. Szerintem vele nem most de soha nem lehet nyerni. Nem egy karakteres vezető tipus. Bajnai is úgy akart fellépni hogy nyugodt és higgadt politizálásra és kormányzásra van szükség. Ez a szlogen annyira sikeres volt hogy a parlamenti küszöböt se éri el a pártja támogatása.
2014. jan. 8. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Tudomásom szerint nem ő lesz a kormányfő jelölt.
2014. jan. 8. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
2014. jan. 8. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Hagyj már ezzel. Einstein is rossz tanuló volt. És eszméletlen sok olyan politikus van, akinek hamis a diplomája, címe, publikációja. Ez mellébeszélés.


Minden azon múlik, kinek mi a célja. Orbánról tudom, hogy a hatalom. Gyurcsányról tudom, hogy az irányítás. Mesterházy kissé szürke, nehezebb megállapítani. Ahogy átvette az irányítást, az arra utal, ért hozzá. De hogy az-e a kedvence, még kérdés. Bajnairól tudható, hogy maga a politika nem nagyon izgatja. Ezt nem is tagadja, nem is ért hozzá nagyon. Ő a rendszerezést kedveli, pénzember. Elég szenvtelen (ez a kampányba nem előny), jól akkor érzi magát, ha nagy rendszereket mozgathat. Az izgatja, sikerül-e. Ezt még akkor mondta, mikor miniszter volt. Akkor mondta azt is, hogy nem cserélne Gyurcsánnyal, az nem az ő világa.

A kormányfő - mint minden ember - a benne lévő célokat valósítja meg. A tehetségétől függ, hogyan, de az irány egyértelműen az, ami a szeme előtt lebeg. Legkevésbé Mesterházy előtt lebegő dologról lehet tudni. Orbán minden tette egyértelműen a hatalom építése, még az oldalsasszé is. Gyurcsányé a csillogás, az elkápráztatás. Ez színpadon kiváló de bársonyszékben veszélyes.

2014. jan. 8. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Joe Makepeace ***** válasza:
Súúúúlllyos...
2014. jan. 8. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 viktorvarga ***** válasza:
tényleg rávan irva az arcára h hazudik:)nameg rángatózik,meg eleve jó fekete is..nagyon nemkéne ,de lehet nincs más aki ellen nincs valami büntető eljárás...
2014. jan. 8. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
76%
Gyurcsány lesz a kormányfő!!!!
2014. jan. 9. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ugyan már az a Mesterházi nem elnöknek való, Gyurcsány legyen a presidente, akkor én is szavazok a koalícióra.
2014. jan. 12. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Mesterházy egy balfék, Gyurcsányt pedig már rég ki kellett volna utasítani az országból...
2014. febr. 16. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!