Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Egyetértetek azzal, hogy...

Egyetértetek azzal, hogy előnyt élvezzen önkormányzati lakások szerzésénél az, aki erkölcsi bizonyítványt mutat fel?

Figyelt kérdés

Nem rég volt egy ilyen javaslat Hódmezővásárhelyet illetve, és az ország ügyeletes birkái egyből felbégettek, hogy jaj ez rasszizmus. Most akkor ki is az előítéletes?

Mivel szerintük ez egy nagyon rasszista javaslat, ezzel azt ismerik be, hogy szerintük minden cigány bűnöző, és nem tud erkölcsi bizonyítványt felmutatni.

Vagy mi másért húznák rá erre is azt, hogy "rasszista"?



2014. jan. 9. 19:07
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Baloldali, hát nem látod:)

Jóhogy, mindig is így kellett volna.

Bűnöző ne kapjon lakást!

2014. jan. 10. 05:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Szerintem nem előnyt kéne élvezni, hanem csak olyan költözhetne önkormányzati bérlakásba, akinek tiszta az erkölcsi bizonyítványa, továbbá több támogatást is ehhez kötnék és nem rasszista indokokból, csupán azért, mert ne tartsa el a társadalom azokat az embereket, akik nem "tiszták". Ha valaki ebbe rasszizmust vél felfedezni, igazad van kérdező, az maga a rasszizmus. Egyébként ilyenen még nem is gondolkodtam, de most hogy felhoztad, csodálkozom, hogy másnak még nem jutott eszébe ez a (szerintem) alapvető dolog.
2014. jan. 10. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!