Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hallottál már a Fidesztől...

Hallottál már a Fidesztől bármi önálló gondolatot, ami nem arról szólt, hogy totálisan ellent mondanak az MSZPnek?

Figyelt kérdés
Nem vagyok se fidesz se mszp párti, de ez tényleg röhejes, hogy a fidesznek annyiból áll mindig minden, hogy amit az SZP mond, annak ők ellenmondanak, semmi értelmes infó, csak annyi, hogy az mszp így az mszp úgy, eltöröljük amit az mszp behozott, mi azonnal megváltoztatjuk amit az mszp csinált, stb. rohadtul unom már, hogy a rákban tud ez a párt szavazókat magához vonzani? ennyire hülyék az emberek?
2009. nov. 30. 21:00
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
51%

"Hát nem tudom. A Fidesz elmúlt 8évének retorikájában az illegitim volt a legenyhébb jelző, amit az MSZPre használtak, általában maradtak a hazaárulónál - tehát, hogy melyik fogja rá melyikre, kicsit másképp látom."

Csak 2006 után,ha jól emlékszem.


"Amikor meg anno a Fidesz volt hatalmon, és olyan kijelentéseket tettek, hogy ellenzékre nincs szükség, meg 3hetenként tartottak csak parlamenti ülésezést, arra azért elég jól rá lehetett mondani, hogy antidemokratikus."

Talán azért,mert az MSZP csak szidta a Fideszt pedig nem volt egy épkézláb ötletük sem. Jövőre sztem két új párt (Jobbik,LMP) is bejut a parlamentbe,és akkor már más lesz a helyzet!

2009. nov. 30. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
43%

Ez mindig így volt a fidesszel kapcsolatban. Csak a pofájuk nagy.

Egyébként talán nekik van a legundorítóbb propagandájuk az egész magyar politikában.Főleg az szánalomra méltó, ahogy a vallásos embereket megvezetik. Brutálisan nyomják be a politikát a templomba. Ennek az áldozatai barátnőmék is, az egész család. Faterja nyugdíjas. Bármit elhisz, amit a hír tv-n hall. A többiek meg mennek utána.

Itthon alapvetően az emberek felfogásával van a gond. Nagyon sokan még mindig kádár népének érzik magukat és úgy gondolják, h nekik minden ingyen jár.

A fidesznek meg csak olyan ötletei voltak, amik csak rövidtávon működnek, meg igazából a legjobb szó rá a parasztvakítás. Ilyen pl a panelprogram. Egy gondolat még róla: anno mikor még állt a vasfüggöny, teljesen másképpen volt berendezve Berlin nyugati és keleti fele. Pár éve láttam egy dokumentumfilmet arról, h hogyan egyesítették a két részt építészetileg (csak h a panelházaknál maradjunk, mert ugye a keleti fele tele volt velük) Ma ha megnézed már nincs is, vagy csak 1-2 helyen. Az építész csóka nyilatkozta nagy böszkén, h anno direkt úgy csinálták meg, h könnyen le lehessen bontani őket. H miért? Mert élhetetlenek, gusztustalanul néznek ki stb. És ez a különbség köztünk és a nyugat között. Itthon toldozzák - foltozzák a régi sz@rokat. És ezért van az, h sokan szavaznak a fideszre. Mert jobban képviselik a régi rendszert, mint a szocik. Meg egyébként a nyuggerek nagyobb része szavaz a fideszre sztem, mint az mszp-re. Főleg most, h nincs 13. havi.

De hát ez van. Engem személy szerint nem vonz már ez az ország. Nagyon megszokta már ez a nemzet, h 4 évente a szar és a mégszarabb között lehet választani.

2009. nov. 30. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
"A jogrendszerhez nem hiszem hogy hozzá merne nyúlni" Nem hiszem...? És ez elég neked? Áruld tudod, te egyáltalán mire szavazol, milyen alkotmányra, milyen gazdaságpoltikára, milyen egészségügyre...? Ha igen légyszi oszd meg velünk is. A fidesz mondott mindent és az ellenkezőjét is, és ez téged nem zavar? Ne haragudj, de te semmit nem tanultál az elmúlt évek hibáiból és az ilyenek miatt van arra lehetőség, hogy megismétlődjenek.
2009. dec. 1. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
Minél rosszabb, annál jobb. A Fidesznek
2009. dec. 1. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 bumbi02 ***** válasza:

vki itt irta h ha 2/3os többsége lenne Fidesznek akkor OV a lengyel alkotmány mintájára formálná a mienket... nagy frászt:) arra használná ki a 2/3os többséget hogy megerösitse a hatalmát hogy ott is maradhasson....

a fideszesek hangoztatják az mszpsekre hogy megvannak vezetve, birkaként követjük

ők is ugyanugy meg vannak vezetve csak másik oldal által...

ezér szar a mai politika.

2009. dec. 1. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim válasza:
29%
Én ezt pont fordítva kérdezném...
2009. dec. 1. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
12-01 11:40-nek: Ehhez semmi kétség :) De ehhez nem kéne megváltoztatnia se a választási törvényt,se a jogrndszert,csak az kéne elérniük,hogy abbamaradjon a sárdobálás. Ha pozitív képed ad magáról,és az emberek észlelik a változásokat,akkor nem kell a bukás miatt aggódniuk.
2009. dec. 4. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 bumbi02 ***** válasza:
csak a pozitiv kép adást valószinüleg kampányidő alatt probálja csinálni:) bár ezzel a sárdobálozással nagyon nem pozitiv képet alkot... én csak abban bizok h mire az én fizetésemröl és megélhetésemröl fognak szavazni lesz vmi értelmes párt nem csak ez a három ami ma van..(tudom h vannak más pártok is, de Jobbik, Mszp, Fidesz ami számitásba vehető.. egyelőre)
2009. dec. 4. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
21:49 vagyok: A Fidesz a sárdobálás abbahagyatását az MSZP ellehetetlenítésével akarja elérni,azaz amint kormányra kerülnek. Úgy gondolják,hogy most minden eszköz megengedett,ha már így kezdték egymást szidni,és ezt csak fokozni fogják. A kampány alatt tuti,hogy nem lesz kommunikációs stratégia váltás,nyilvánvaló,hogy ha a Fidesz a választásokig csak kisebb bakikat követ el,így is,úgy is ők nyernek.
2009. dec. 8. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
Hát persze, a fizetésemelés.
2009. dec. 14. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!