Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hallottál már a Fidesztől...

Hallottál már a Fidesztől bármi önálló gondolatot, ami nem arról szólt, hogy totálisan ellent mondanak az MSZPnek?

Figyelt kérdés
Nem vagyok se fidesz se mszp párti, de ez tényleg röhejes, hogy a fidesznek annyiból áll mindig minden, hogy amit az SZP mond, annak ők ellenmondanak, semmi értelmes infó, csak annyi, hogy az mszp így az mszp úgy, eltöröljük amit az mszp behozott, mi azonnal megváltoztatjuk amit az mszp csinált, stb. rohadtul unom már, hogy a rákban tud ez a párt szavazókat magához vonzani? ennyire hülyék az emberek?
2009. nov. 30. 21:00
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%
én hallok tőlük nap mint nap szép magyaros hasonlatokat, amelyek már már irodalmi magasságokba emelik a politikát. Tiszta irodalmárokból áll. Ha a politikával kapcsolatokban vagy kiváncsi önálló gondolatokra tőlük, akkor én nem igazán emlékszem olyanra, de lehet a korom miatt, mert csak 18 vagyok és amikor ők voltak hatalmon én még nagyon kicsi voltam. (csak, hogy ne zárjuk ki, hogy valamikor régen volt önálló gondolat)
2009. nov. 30. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
100%
Én sem értem ezt az egészet, de tényleg remélem, hogy utóbb majd valaki megmagyarázza. Teljesen ugyanúgy látom egyébként, mint a kérdező. Itt állunk egy olyan választás küszöbén, amit kétharmaddal fog megnyerni valaki, és ennek birtokában bármit megtehet majd velünk, de arról, hogy mit akarnak tenni semmit nem tudunk azon kívül, hogy eddig minden rossz volt, ezután meg majd minden jó lesz. És mintha nem is érdekelnének senkit a részletek. De hát ha nekünk ez kell, ha ez a primitiv ötéves szintű duma sikeres, hát miért ne legyen ez? De nagyot fog majd koppanni az a 80 vagy ki tudja hány százalékos többség, aki most a FIDESZ-t akarja!
2009. nov. 30. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
100%

Azért van így,mert anno az MSZP azzal kezdett el kampányolni,hogy a Fidesz "antidemokratikus". Számomra egyértelmű,hogy melyik fél az, amelyik antidemokratikus->amelyik ezt ráfogja a másik félre,és félreértelmezi a demokráciát (MSZP a gyengébbek kedvéért).

Amíg a két párt nem tartja kölcsönösen demokratikusnak egymást,addig folytatják az óvodázást. (Azért előfordult már,hogy megdicsérték az MSZP-t,de ritkán van ilyen alkalom.)

2009. nov. 30. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
100%
Csak az a gáz, hogy ilyen helyzetben könnyen hatalomra jutnak a szésőségek, lásd Hitler hatalomrajutása, mert jókor ígért jót. Nem akarok senkit sem megijeszteni, de én félek, hogy nagy gáz lesz itt, ha egy pár kétharmados többséggel kerül a parlamentbe, mert az már kvázi diktatúra, igaz 4évig ha az emberek felismerik, hogy egy gyakorlatilag egy pártból álló parlament nem jó az ország és a gazdaságnak hosszú távon... első voltam újra..
2009. nov. 30. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
100%

Igen, ennyire, de csak egy része. Én azért hagytam ott a Fideszt, mert a gyomrom nem vette be, ami ott történik.

Ami a legjobban megy nekik, pánik hangulatot kelteni, lejáratni másokat.Még a saját táboruk tagját is le kommunistázzák, ha nem úgy gondolkodik, mint a párt.

2009. nov. 30. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
100%
A Fidesznek az a legnagyobb baja,hogy túl agresszív,és nem mindig kapnak időben észhez.
2009. nov. 30. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
100%

"Azért van így,mert anno az MSZP azzal kezdett el kampányolni,hogy a Fidesz "antidemokratikus". Számomra egyértelmű,hogy melyik fél az, amelyik antidemokratikus->amelyik ezt ráfogja a másik félre,és félreértelmezi a demokráciát (MSZP a gyengébbek kedvéért). "



Hát nem tudom. A Fidesz elmúlt 8évének retorikájában az illegitim volt a legenyhébb jelző, amit az MSZPre használtak, általában maradtak a hazaárulónál - tehát, hogy melyik fogja rá melyikre, kicsit másképp látom.


Amikor meg anno a Fidesz volt hatalmon, és olyan kijelentéseket tettek, hogy ellenzékre nincs szükség, meg 3hetenként tartottak csak parlamenti ülésezést, arra azért elég jól rá lehetett mondani, hogy antidemokratikus.

2009. nov. 30. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:

21:41részére

Nem jól látod a következő 4 évet. Ha kétharmaddal nyernek, a választási törvényt is megtudják változtatni. És, hogy mennyi lesz a 4 év, azt csak ők tudják.

2009. nov. 30. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 bumbi02 ***** válasza:

hát én csak a kampány plakátra hivnám fel a figyelmet:)

a Bajnai csomag tönkretette az országot

Mondjon le

ezt a két kampányplakátot láttam... ez megvilágositott bennem mindent hogyha rájuk szavazok akkor ezzel a tervükkel kijutunk a válságból:)) am tleg csak az mszp szidásával foglalkozik a fidesz...

a napokban meghalt 19 éves egyetemista halálát is politikára használta fel.. megmondták h erős kormány alatt megelözhetöek lennének az ilyenek..

2009. nov. 30. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:

A diktatúra az,amiben most élünk.

A 2/3-ad stratégiai szempontból lenne jó az országnak. Gondoljatok bele! Ha a Fidesznek meglenne a kétharmad,lehet egy új alkotmányunk,magyarán befejeződik a rendszerváltás. OV elképzelése,hogy lengyel mintára alkossák meg az alkotmányt,de ebbe a Jobbik mellett más párt is beleszólhat,valamint mi-a nép-sem hagyjuk majd szó nélkül. A Jobbik elképzelése a szentkorona-tan helyreállítása az alkotmányban,tuti lenne népszavazás is.

A jogrendszerhez nem hiszem hogy hozzá merne nyúlni,ugyanis társadalmi elégedetlenséget váltana ki,és senkinek nem hiányzik egy újabb forradalomszerűség,főleg OV-nak nem. Gyanítom azonnal lemondana.

2009. nov. 30. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!