Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hallottál már a Fidesztől...

Hallottál már a Fidesztől bármi önálló gondolatot, ami nem arról szólt, hogy totálisan ellent mondanak az MSZPnek?

Figyelt kérdés
Nem vagyok se fidesz se mszp párti, de ez tényleg röhejes, hogy a fidesznek annyiból áll mindig minden, hogy amit az SZP mond, annak ők ellenmondanak, semmi értelmes infó, csak annyi, hogy az mszp így az mszp úgy, eltöröljük amit az mszp behozott, mi azonnal megváltoztatjuk amit az mszp csinált, stb. rohadtul unom már, hogy a rákban tud ez a párt szavazókat magához vonzani? ennyire hülyék az emberek?
2009. nov. 30. 21:00
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
igen.
2009. dec. 15. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:

Hááááát... ez bizony egy érdekes felvetés! Lehet hogy hallottam de most épp nem jut eszembe semmi :)

Épp ezért fogok a Jobbikra szavazni! Róluk legalább ugyanezt nem lehet elmondani.

2009. dec. 15. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 ceri ***** válasza:

Hát én nem tudom, de ha megbízok valakit egy munkával aztán abból nem csinál meg semmit, ellenben ilyen trutyit hagy maga után, és még a pénzemet is ellopja , akkor azt soha az életben nem bíznám meg semmivel. Ez az MSZP.


A másik csinált egy-két kisebb hibát, de végül is jól megoldotta a feladatát. Ez a fidesz.

A fidesz kormány alatt fejlődött a gazdaság, csökkent az államadósság, stb . Annak ellenére, hogy abszolút kezdők voltak, mégis előre haladtunk.

Hát nem furcsa, ez egyik párt 8 év kivételével 60 éve hatalmon van és csőd csőd hátán, a másik meg kezdőként is pozitívan teljesít. Mit gondoltok miért?

Nehogy azt higgyétek, hogy a tudásban lenne ilyen nagy különbség. A morállal van a baj az Mszp-nél.

Magyarul kimondva, egy bűnöző banda.


A Fidesztől nem várok semmilyen programot, mármint, hogy nekem ezt most elmondják. A kampány még odébb van. A fő irányokat amúgy meg már elmondták itt-ott. Én azzal bőven megelégednék, ha nagyjából becsületesen csinálnák a dolgukat. A gazdasági mozgásterük amúgy is szinte egyenlő a nullával. Hogy néha lehazaárulózzák az Mszp-t? Akkor mondanak igazat. Szívemből szólnak. Az Mszmp élárulta a hazáját a Szovjeteknek, utána átvedlett másik ruhába, és most a multik seggét nyalják. Persze nem önzetlenül teszik, mint ahogy egy útszéli ribanc sem ingyen "szeretkezik". És ne gyertek azzal, hogy ez az Mszp már más, Már tele van fiatalokkal, stb. Aki belép a maffiába az maffiózó, akkor is ha közben más lett a keresztapa.

Különben is, a teljesítményük magukért beszél. Ennyire nem lehetnek sötétek, mint amit műveltek. Azt még meg is bocsájtanám nekik.

De ne higgyétek, hogy OV fan vagyok. Ha csak fele ennyi szart hagy maga után mint a mostaniak ugyanígy fogok ellene ágálni.

Mert ideje lenne már, hogy demokrácia legyen ebben az országban, és ez akkor nem lesz, ha a nép nem követeli ki.

2009. dec. 15. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 bumbi02 ***** válasza:

Az Mszmp élárulta a hazáját a Szovjeteknek


hát szerinted a Fideszben kik vannak? csak nem volt mszmpsek?:)) most had ne soroljam ki ki volt az mszmpben aki mst fideszes szal ezzel ne hadakozz.... a másik meg h 1998ban a Bokros csomag egy megszoritó csomag vlt... a megszoritások nem aznap hozzák a bevételt amikor elmondják h megszoritás lesz... hanem fél év, 1 év, ... a Fidesz a megszoritásokból összejött pénzböl tudott gazdálkodni, de azt nem ő szedte össze... ez lesz most is.. a Bajnai megszoritásokat hozott szidjátok is szidjuk is miatta, aztán majd jön OV aki meg majd javitani fog... hát előtte lévők szoritottak össze egy kis pénzt...

2009. dec. 15. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 ceri ***** válasza:

"1998ban a Bokros csomag egy megszoritó csomag vlt... a megszoritások nem aznap hozzák a bevételt amikor elmondják h megszoritás lesz... hanem fél év, 1 év, ... a Fidesz a megszoritásokból összejött pénzböl tudott gazdálkodni, de azt nem ő szedte össze... ez lesz most is.. a Bajnai megszoritásokat hozott szidjátok is szidjuk is miatta, aztán majd jön OV aki meg majd javitani fog... hát előtte lévők szoritottak össze egy kis pénzt..."


ezzel szemben az igazság


"az ország lerombolójának tekintik az 1995. március 12-én, vagyis éppen 14 éve bejelentett Bokros-csomagot, s annak kiötlőjét."


Csupán 3 évet tévedtél, az már majdnem egy választási ciklus. Nekem ne mond , mi volt a Bokros csomag, mert elszenvedtem az országgal együtt.


És miből szorit meg megint Bajnai. A te meg az én gyomromat szorongatja. Te szerencsétlen, ezt te pozitív dolognak tartod. Szétqrták az országot, most meg rajtunk vasalják be.


A sok ezer milliárdot most majd bevasalja rajtunk? Örül ha az IMF kölcsönből valahogy talpon marad még 1 évig az ország. Mi meg majd fizetünk évtizedekig.

Te tényleg ilyen sötét vagy, vagy fested magad?

2009. dec. 15. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 bumbi02 ***** válasza:

És miből szorit meg megint Bajnai. A te meg az én gyomromat szorongatja. Te szerencsétlen, ezt te pozitív dolognak tartod. Szétqrták az országot, most meg rajtunk vasalják be.


A sok ezer milliárdot most majd bevasalja rajtunk? Örül ha az IMF kölcsönből valahogy talpon marad még 1 évig az ország. Mi meg majd fizetünk évtizedekig.

Te tényleg ilyen sötét vagy, vagy fested magad?



nem vagyok sötét és te is csak azt olvastad oda amit oda akartál olvasni... 3 éves tévedésemet nézd el, 16 évesként csak olvasni tudtam ez után...és egyet értek én a megszoritásokkal, csak rossz réteg van megszoritva, nem a 80 ezres nyugdijakból kéne lvonni még, meg az alacsony keresetekböl, hanem a magas keresetüeket kéne megadóztatni most jobban, bekéne szüntetni a költségtérités néven futtatott adakozást a képviselöknek, plusz csökkenteni a létszámát a parlamentnek, kb 100ra böven elég lenne... rögtön kevesebb képviselö családját kéne ellátnunk... tisztában vagyok h a abajnai rossz helyeken szorit.. de válságban muszáj szoritania..az emberek azt hiszik hogy válságban javulást kell mutatni , nem válságbna a szintet kell tartani...viszontha a fidesz most neki kezd adótcsökkenteni, minden dijat csökkenteni meg összevissza dobálni felénk vissza a pénzt és azt nem pótólja egy másik réteg megadóztatásával, akkor nagyobb bajban leszünk mint most... a politikai, gazdasági lépéseknek nem 10 perces a hatóidejük, h leirják h mától ennyi az adó és hirtelen puff 10% több pénzük lesz.. évekbe is telhet mire egy gazdasági terv kiforrja magát... igazából se bajnai se orbán nem nyujt szerintem megoldást..majd eccer talán lesz egy értelmes ember is abban a bársony székben...

2009. dec. 15. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!