Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Igen/Nem válasz: Mesterházy,...

Igen/Nem válasz: Mesterházy, Bajnai és Gyurcsány tényleg ennyire nehezen tud megállapodni, vagy csak taktikáznak?

Figyelt kérdés
Megmondom őszintén én nem-szavazó nagyjából konzervatív, nagyjából jobboldali vagyok, de ennek ellenére a kérdésem őszinte, valóban érdekel mit gondoltok. Lehetőleg ne 20 oldalas okfejtésben, hanem akár Igen/Nem-el választ adva: Ez most valami szavazatmaximalizálás vagy tényleg 3 év után még Mesterházy ma azt mondja, hogy még pár nap kell a megegyezéshez? Tehát másképpen megfogalmazva, ez inkább valami technikai jellegű egyeztetés, ami indokolja az évekig húzódó tárgyalást, vagy pedig ideológiai különbséget jelent, ami megint csak indokolja a hosszas egyeztetést, vagy ez csak egy lufi és ármánykodnak évek óta? Lábjegyzetben, a DK-n kívül ebben az országban még nem hallottam senkit a melegházasságért küzdeni, még az SZDSZ-t se, sőt, nemhogy a többi pártot, a FIDESZ egyenesen a katolikus/protestáns/zsidó egyházak álláspontját képviseli, az MSZP inkább hallgat, az LMP burkoltan támogatja. Van akkor még a környezetvédelem, amit az LMP szorgalmaz, a többiek általában ötödleges dolognak tekintik.

2014. jan. 12. 14:07
 1/5 anonim ***** válasza:

Szerintem csak taktikáznak, azonban viszályára sülhet el.


Van akkor még a környezetvédelem, amit az LMP szorgalmaz, a többiek általában ötödleges dolognak tekintik.


Ez hülyeség. A Jobbiknál ugyanis szintén az első helyen szerepel. Ugyan is a munkahelyteremtő programjának alapját képezi.

Ugye a Jobbik környezetkímélő célzattal kívánja a vízerőműveinket megépíteni.

Szintén fontos elemének tartja, hogy a települések önkormányzatok energetikailag, élelmiszer és egészségügyi önellátóak legyenek. Amely irányba több település is elindult, mind Nyugaton és mind Magyarországon. A Jobbik által vezetett önkormányzatok mindegyike abba az irányba indult el.

2014. jan. 12. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Hát figyelj, amikor kivált a DK meg Bajnai azt mondta, hogy ő többet nem lesz politikus, én már akkor mondtam, hogy kami az egész.

Hogy Bajnai csak játssza az eszét és ő lesz a hős, aki "kényszerből" visszatér, mert meg kell menteni az országot, és persze nekünk hálásnak kell lennünk neki.

A Gyurcsány is csak addig volt kemény, amíg ki nem derült hogy pár nyugdíjason kívül senkit sem érdekel a pártja. Most meg a korábban szidott MSZP-nél teper, hogy bejuthasson a parlamentbe. Hogy minek azt nem tudom, mert a mostani ciklusban egyetlen egyszer szólalt fel. Rá még azt se lehet mondani, hogy a pénz miatt, mert van neki amúgy is egy rakás pénze.

Az MSZP meg csak simán szerencsétlen.


A Fideszt nagyon nem bírom, de amit a baloldal csinál, azon csak röhögni lehet.

Marad a Jobbik. Vagy inkább nem megyek szavazni.

2014. jan. 12. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Nekem a Jobbik-kal az a bajom, hogy bármi van, a zsidókat szidják érte. Van pár képviselőjük és van pár ötletességük, de két hasonlat ugrik be róluk:


1: Adolf Hitler is kiváló festő volt, kár, hogy otthagyta a szakmáját.


2: Csábító lenne a svédasztal, csak az a kaki pötty, aminek a súlya alatt ott középen kettétört az asztal, olyan életellenes szögbe, a vízszintestől annyira eltérő állásba helyezte az asztalt, hogy képtelenség róla enni.

2014. jan. 12. 14:28
 4/5 Galamb András ***** válasza:
Nehezen tudnak megállapodni mert kevés a parlamenti hely.
2014. jan. 13. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem is-is.
2014. jan. 16. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!