Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért gondolja a sok retardált...

Miért gondolja a sok retardált, hogy a "rasszista" emberek vagy a jobbik azt akarja elérni, hogy a cigányokat üldözzük, a magyart meg ne?

Figyelt kérdés

Ki terjeszti ezt a baromságot, hogy az a cél, hogy a magyar bűnözőt futni hagyják, a cigányt meg nem? Nagy az isten állatkertje. Esküszöm, ha eljön az idő, hogy megcsinálom a szerencsémet, én is elköltözök a rózsadombra vagy inkább messzebbre, ahol nem hallom és látom a sok idióta baromságait. Csak azokat sajnálom akik szeretnének tenni ellene, de ez a sok segg nem hagyja.


Rohadtul megértem a sok sznobot, hogy szarik az emberek fejére, ha ennyire hülye a nép (tisztelet a szerencsétlen kivételnek)


2009. dec. 1. 19:14
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
41%

" legfőbb gond nem a kormány, hanem az olyanok mint te. Aki szerint a cigányok a szenvedő alanyok. "


Nem azt mondtam, hogy a cigányok a szenvedő alanyok, csupán nem teszek különbséget "magyar" és "nem magyar" áldozat közt. A szememben minden bűncselekmény elítélendő és szigorúan büntetendő, függetlenül attól, milyen nemzetiségű az elkövető illetve az áldozat. Ha rajtam múlna, halálra ítélném az olaszliszkai lincselőket, Cozma késelőit, de a romákat hidegvérrel legyilkolókat is.


Egy elfogult szélsőjobber szemében persze lehet, hogy "hülye" vagyok, de ez engem nem érdekel. A törvény, a tisztesség és a saját lelkiismeretem annál inkább.

2009. dec. 1. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
56%
Előzőnél a válasz. Semmit nem kell nekünk alapítanunk a Rendőrség helyett, attól csak még hülyébb lesz a szitu. De mi is? Azt mondják a jobberek, hogy a magyar rendőr birka? Kitalálom: gyorshajtás?
2009. dec. 1. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
44%
Esetleg mert jön egy ilyen elvakult tini és retardáltnak nevezi azt akinek más a véleménye. Az ilyen gondolkodás mód pedig veszélyes.
2009. dec. 2. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 A kérdező kommentje:
nem SZDSZ-re gondolok, párttól függetlenül.
2009. dec. 2. 09:23
 15/29 A kérdező kommentje:

tini, ugyan...

nem én vagyok elvakult, nem én mondom, hogy rasszista az aki szólni mer, hogy el van cseszve az egész.

2009. dec. 2. 09:24
 16/29 anonim ***** válasza:
48%
Megkérdezhetem hány éves vagy?
2009. dec. 4. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 A kérdező kommentje:
elég idős, nem tini. miért számít?
2009. dec. 4. 20:32
 18/29 anonim ***** válasza:
48%
Kiváncsi voltam hogy ilyen lelki világ mellet hány éves vagy. Gondoltam valami egyetemista palánta rengeteg élettapasztalattal.
2009. dec. 4. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
RTL,zsindex,nepszava,mtv meg a zsinat.
2009. dec. 7. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
A média hatására, ahogy már leírták előttem.
2009. dec. 7. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!