Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért és kire fogsz szavazni...

Miért és kire fogsz szavazni az országgyűlési választásokon? Légy szíves részletesen indokold meg!

Figyelt kérdés
2014. jan. 14. 14:25
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Senkire, mert egyik rosszabb, mint a másik. Ezért felesleges elmenni, úgyis olyan mindegy, ki nyer, mert csodát senki nem tud tenni.
2014. jan. 14. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
65%
Fideszre, mert ebböl a gyenge felhozatalból még mindig ö a legjobb.
2014. jan. 14. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
78%
Aki a libásra, meg a bõszmére szavaz ezek után, azt én megvizsgáltatnám egy pszihomókussal.
2014. jan. 14. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
97%

Az összes olyan párt, amely eddig kormányon volt, teljesen hiteltelenné vált. A baloldalra nem is értem, hogy tud ember szavazni. Az lmp a bajnai-kormányzás idején megalakult, és most velük szövetkezik párbeszéd a pandátumért (pm) néven, csoda hogy nem szakad le pofájuk. Nem is beszélve az egész baloldali bohóckodásról. Létrehoznak ugyanazok az emberek egy csomó új idióta nevű pártot, aztán meg egyesülnek, mert a szart összefújja a szél ugye. A Fidesz-re szavaztam 2010-ben, de leginkább gyűlöletből, mert akkor mégjobban megutáltam a baloldalt, ugye nem kell mondani miért. Sok ember volt ezzel ugyanígy.

A legnagyobb hiba az lenne az emberek részéről, ha a baloldalra szavaznak, csak azért, mert elegük van a Fidesz-ből. Elég nevetséges lenne egy ilyen társadalom, amely 4 évente váltogatja ugyanazt a 2 kormányt.

Én a Jobbikra szavazok. Egyrészt azért, mert jót tenne az országnak egy ilyen tisztújjítás, és végre nem azok lennének hatalmon, akik ilyen mélyre juttatták az országot, hanem olyanok, akik becsülettel képviselik a magyar emberek érdekeit, és még nem kaptak esélyt a kormányzásra. Ugyanis én a becsületet egyik pártban sem vélem felfedezni, csak náluk, illetve Ángyán József személye esetében. Pl a Jobbik képviselői sosem élnek mentelmi jogukkal, és ennek mindig így kéne lennie, és akkor nem tudna mindnki elbújni az elszámoltatás elől.

2014. jan. 14. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
75%
Aki a libásra, meg a bõszmére szavaz ezek után, azt én megvizsgáltatnám egy pszihomókussal.
2014. jan. 14. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
0%
Gyurcsány Ferenc!
2014. jan. 14. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

Jobbikra. A terveik nem tetszenek, nem gondolom, hogy ők jobban kormányoznának bárkinél, de nekik van a leg kevesebb esélyük a nyerésre, és ők biztos bejutnak, tehát a szavazatom nem vész el és az ellenzék is 1 szavazattal erősebb lesz. Fideszre és az MSZPEGYÜTTBAJNAI2014DKGYURCSÁNY-ra meg azért nem, mert már leszerepeltek előttem, és úgy gondolom az egész ország előtt és nem kérek belőlük. Olyan szavazatnak, ami elvész nincs értelme, szavazni kötelességemnek érzem elmenni, különben ne rinyáljak 4 évig és ezért maradt a jobbik. Bár nem vagyok jobbikos és tényleg gazdaságpolitikájuk és az oktatás kritikán aluli, de ennek ellenére nem olyanok, mint amilyennek beállítja őket a média, hatalmas lejárató kampány folyik ellenük, nincs meg az a médiadelületük, mint a fidesznek és a baloldalnak, nem tudják az emberekhez eljuttatni az igazi arcukat így az meberek az ellenük folyó lejárató kampányból ítélik meg őket sajnos.

Bocs, hogy kicsit eltértem a tárgytól

2014. jan. 14. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
92%
Jobbikra, mert a többi már többször is bebizonyította, hogy lefelé sz_rok felfelé nyalok.
2014. jan. 14. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

:)

2014. jan. 14. 14:57
 10/19 Andizsuzsi ***** válasza:

"Pl a Jobbik képviselői sosem élnek mentelmi jogukkal, és ennek mindig így kéne lennie, és akkor nem tudna mindnki elbújni az elszámoltatás elől."


Azért ezzel a kijelentéseddel óvatosan bánjál. Csak a példa okáért:

„a kerékbilincs felszerelése közben megérkezett a gépjármű tulajdonosa, Morvai Krisztina európai parlamenti képviselő asszony, majd kijelentette, hogy nála nincs pénz, de képviselői mentelmi jogára hivatkozva kérte a kerékbilincs eltávolítását”.

2014. jan. 14. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!