Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Érdeklődnél egy olyan vallás...

Érdeklődnél egy olyan vallás iránt amiben a magyar Isten kiválasztott népe?

Figyelt kérdés
2014. jan. 14. 17:11
1 2 3 4
 11/37 anonim ***** válasza:
37%

De az vagy, egy kis divatateista. Méghozzá olyan, aki egyszer sem képes a kérdésre válaszolni, csak provokálja az embereket -leszel szíves befejezni, ez az oldal nem arra való.

A divatateistáknak biztos van egy dühöngője, ahol meg tudják beszélni a maguk hangnemében, hogy milyen buták a hívő emberek szerintük, menj fel oda és ott ki tudod élni magadat, mert itt erre senki sme kíváncsi, ahogy az a válaszaid százalékából is látszik.

2014. jan. 14. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/37 anonim ***** válasza:
56%
Dehogy nem vagy divatateista... Az utóbbi időben egyre több ilyen kis nyikhaj játssza az eszét, hogy mekkora ateista, és minden hívő bugris, buta, gyöpi ember. Pedig a vallásosság, az istenfélelem nem abból áll, hogy rózsafüzért morzsolgatva ostoba imákat mormolunk a bajszunk alatt. Manapság már nem gyilkolják egymást halomra a keresztények a vallás nevében. Manapság az átlag keresztény már csak az alap szentségek megszerzésére törekszik, nem jár rendszeresen templomba, és nem demagóg. A hétköznapokban viszont segít, ha van kire gondolni a bajban. A gyász óráiban könnyebb arra gondolni, hogy a szerettünk egy jobb helyen van. De gondolom annyira gyerek vagy még, hogy fogalmad sincs az ilyen dolgokról.
2014. jan. 14. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/37 anonim ***** válasza:
46%

"Pedig a vallásosság, az istenfélelem nem abból áll, hogy rózsafüzért morzsolgatva ostoba imákat mormolunk a bajszunk alatt. Manapság már nem gyilkolják egymást halomra a keresztények a vallás nevében. Manapság az átlag keresztény már csak az alap szentségek megszerzésére törekszik, nem jár rendszeresen templomba, és nem demagóg."


Akkor mégis mi a franctól lenne keresztény?

Mert most olyan alap dologtól, hogy segít a másik emberen, még senki nem lesz keresztény.

2014. jan. 14. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/37 anonim ***** válasza:
16%

Miért, most feltalaltal egy ilyet? Ez kb úgy hangzott..

Egyet érték a "divatateistaval"...de vitába nem merulok..a túl elfogult alomvilagban élőknek úgyis mindig van egy utolsó szava, ami tuti igaz..

Se hülye, se gyerek nem vagyok.

puszi

2014. jan. 14. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/37 anonim ***** válasza:
87%
Még mindig nem tudom, hogy az ateista miben más a divatateistától. Jó lenne, ha felhomályosítana valami nagy vallásista, mert még mindig nem értem, ahogy gondolom más emberek sem értik, akik itt vannak rajtatok kívül.
2014. jan. 14. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/37 anonim ***** válasza:
63%

13: te tényleg ennyire ostoba vagy? Tudod, mit jelent az, hogy valaki keresztény? Szerintem azt sem tudod, hogy az ateista mit jelent, mondjuk a divatateistákra nem vall a tudás, csak az, hogy előbb tudod meg azt, hogy ők "ateisták", mint a nevüket. Áruld már el, mégis milyen "ateista nézeteket" vallasz te? Mert az előbb ezt állítottad. És döntsd el azt is, hogy keresztényellenes, vagy "ateista" vagy.

De mindent egybevetve, szerintem egy 8., esetleg 9.-es gyerek, aki vajmi keveset tud a világról, és ennek ellenére beleszól mindenbe.

2014. jan. 14. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/37 Dick Esmen ***** válasza:
0%
Nem.Én a minden emberrel szemben igazságos Istenben hiszek.
2014. jan. 14. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/37 anonim ***** válasza:
5%
Már a nép kifejezés is sértő a szíriuszról érkezett őseink lenyilaznának ilyen ledegradáló kijelentésért.
2014. jan. 14. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/37 anonim ***** válasza:
Ha Isten olyan igazságos, akkor miért van neki egyáltalán "kiválasztott népe"? Elég önimádó kitaláció volt ez... (amúgy nem az Istent savazom most, hanem ezzel a kiválasztott nép dologgal van bajom.. a te Istened rasszista módon kiválaszt egy népet, mert az jobb a többinél.. :D magyarban se tetszene.)
2014. jan. 14. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/37 anonim ***** válasza:
91%

"A jó válasz írójának"


Elmondanád mivel foglalkozol, milyen a képzettséged, milyen vallású vagy? Mert eddig az oldalon lévő összes megnyilvánulásod alapján annyit lehet tudni, hogy mindenkinél okosabb, és aki csak egy apróságban is ellent mer neked mondani, az idióta. Szinte minden válaszod sértés vagy személyeskedés, és rengeteg dolgot "közöltél" már emberekről, szóval szerintem itt az ideje, hogy rólad is halljunk egy s mást.

2014. jan. 14. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!