Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ki terjeszti azt a baromságot,...

Ki terjeszti azt a baromságot, hogy a magyar nem szeret vagy nem akar dolgozni?

Figyelt kérdés
Aki el megy közmunkásnak 35000-ft-ért és még azt is eltüri, hogy uton utfélen megalázzák, arra nem lehet azt mondani, hogy nem akar dolgozni. A Magyarok akik kint dolgoznak külföldön, megbecsültek és nincs a munkájukra panasz. Itt nem az a gond, hogy nemakar a Magyar dolgozni hanem az, hogy nincs hol.A környezetemben van olyan aki már 3-hónapja ingyen dolgozik és csak az igéret van, hogy megkapja valamikor a fizetését.
2014. jan. 14. 18:50
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
32%
welcome to Hungary dude
2014. jan. 14. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
3%

A dolgozás és a pénzkeresés két különböző dolog.


Egy átlag német munkás munkanapja 8 óra munkából áll. A magyaré 4x20 perc cigi- és ugyanennyi WC-szünetből, 1 óra ebédből, 2 óra "előkészületből", telefonálásból, lófrálásból áll és a fennmaradó részben esetleg csinál is valamit olyan 20% hatékonysággal.

2014. jan. 14. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
Én azért tudnék mondani bőven olyan magyart aki nem kar dolgozni. Gyerekvállalásba is volt napokba egy kérdés ahol anyuka nem ment vissza 50 ezerért dolgozni( többen helyeselték, és együtt értetek vele) miközben segélyből etették az oviba a gyereket, mert olyan csórok voltak.
2014. jan. 14. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
80%
Az ilyenek mint a kettes válaszoló. Biztos ő is anyuci pénzéből él mert ilyen hozzáállásal nem alkalmazza senki.
2014. jan. 14. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
0%
Pedig nem baromság, de abszolút megértem az otthoni magyarokat, annyi pénzért én is sżarnék bele a munkába. Itt külföldön viszont, ahol megfizetik, keményen, lelkiismeretesen dolgoznak a magyarok, megbecsülik a munkájukat.
2014. jan. 14. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
Pedig rengetegen vannak, akik tényleg nem akarnak dolgozni. El sem hinnéd mennyien. Ha megkapnák azt az összeget, amiből még éppen nem döglenek éhen, még nettó 100 ezer forintért sem mennének el. Ez a réteg talán még a milliós nagyságrendet is elérheti.
2014. jan. 14. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
Kettesben is van valami, én csináltam munkahelyi felmérést, ahol csak a hülye nem tudta,hogy azt csinálom és így is volt nem egy olyan akinek 2-3.óra "szabadidő"jött össze egy nap.
2014. jan. 14. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:
Hát nemtudom ti melyik részén éltek Magyarországnak, de az én környezetemben kevésembert ismerek akik nem dolgoznának ha lenne hol. Viszont 50000-ft-ért én sem mennék el dolgozni mivel kiszámoltam a bejárás költségeit amire természetesen nincs támogatás, jó esetben az 50000-ft-ból maradna 35000-ft. Rossz esetbe 25000-ft.Ennyiért akkor inkább maradok h.t.b. vagy k.m.k.
2014. jan. 14. 19:14
 9/25 anonim ***** válasza:
Akkor meg mit rinyálsz van aki eltart, eteti a gyerekedet, szociális segijt nyújt akkor inkább örülj.
2014. jan. 14. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
37%
Nem csak a munkanélküliekről van szó, hanem azokról is, akik dolgoznak,de incsenek megfizetve. Pl az egészségügy, ahol a nővérek felől megdögölhet az ember, az orvos is csak akkor foglalkozik veled érdemben, ha hálapénzt adsz neki, az éttermekben már ott tartunk, h előre kel kifizetni a borravalót, ha nem akarsz egy órát várni, h mogorván elédcsesszék az ételt, a cipőboltban az eladó, aki vérig sértődik, ha elő kell keresnie a raktárból a megfelelő méretet és még sorolhatnám...
2014. jan. 14. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!