Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért mondják a Jobbikot...

Miért mondják a Jobbikot "náci" pártnak? Pár hazafi már náci lenne?

Figyelt kérdés

Pár nácit játszó hülye gyerek miatt ne nácizzátok már le az egyetlen pártot akik mernének tenni az ellen hogy ne rettegve menjek iskolába

mert így van! félve kell mennem iskolába mert a sok ostoba az egyetlen Magyar pártot "náci"nak tartja

Hazaáruló aki nem ismeri el, hogy ellopták az országunk!


2014. jan. 16. 19:33
1 2 3 4 5
 1/48 anonim ***** válasza:
69%
Ezt a jelzőt még anno a Fodor Gábor által vezetett szdsz ragasztotta rájuk. De ők szószerint MINDENKIT lenáciztak, akivel nem értett egyet velük.
2014. jan. 16. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/48 anonim ***** válasza:
40%

Tényleg nem nácik.

Azok legalább nem akarták a török "testvérekkel" elárasztani Európát.

2014. jan. 16. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/48 anonim ***** válasza:
27%
Sokat kell még tanulnod a politikáról kisfiam. :)
2014. jan. 16. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/48 anonim ***** válasza:
49%
Hazaáruló, aki még írni sem tud magyarul. Főleg, ha olyan dolgokról ír, amire nem sok rálátása van.
2014. jan. 16. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/48 anonim ***** válasza:
43%
4# Szánalmas hogy csak a helyesírásba tudsz belekötni.
2014. jan. 16. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/48 anonim ***** válasza:
46%
Nem csak abba tudnék belekötni, de nincs értelme egy kiskorúval leállni politizálni.
2014. jan. 16. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/48 tetro ***** válasza:
18%

igazából szinte soha nem látok itt olyan kérdést, ami önkényesen csak nácizna.

ellenben tucat szám van naponta kérdés izraelről, amit nem zsidó tesz fel, cigányokról, amit egy igazán magyar ír ki, vagy jobbikostól a hazaárulókról. persze egyik sem igazán kérdés, inkább kinyilatkoztatás.

mondjuk nem értem miért mégy rettegve iskolába... rajtad látszik az, hogy melyik pártra szavazol? az mégis hogy? és kik szoktak fenyegetni a libsi csőcselék bevár a suli előtt?

2014. jan. 16. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/48 A kérdező kommentje:

Nem látszik rajtam melyik pártra szavazok

csak nálunk a cigányok kötekednek mindenkivel aki kevesebben van tőlük

a "félve" szöveggel kicsit túloztam mert igazából gyúrni járok meg tudom őket verni ha 5 en vannak is

2014. jan. 16. 20:20
 9/48 tetro ***** válasza:
35%

"félve kell mennem iskolába mert a sok ostoba az egyetlen Magyar pártot "náci"nak tartja "

na várjál. szóval a cigányok azért támadnak meg téged, mert a sok ostoba a Jobbikot nácinak tartja, habár rajtad egyáltalán nem látszódik, hogy a Jobbikhoz bármi közöd lenne, és te e miatt félve jársz iskolába, de valójában nem is félsz, mert kemény gyerek vagy?

jól értettem?

2014. jan. 16. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/48 A kérdező kommentje:

Úgy értettem "mert a sok ostoba az egyetlen Magyar pártot "náci"nak tartja "

ezért nem szavaznak rájuk

és ezért nem tudnak eleget tenni hogy a sok cigánynak ne legyen bátorsága kötekedni minden gyerekkel

2014. jan. 16. 20:26
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!