Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha valaki utálja az antinácika...

Ha valaki utálja az antinácikat akkor miért tagadja le hogy ő maga is szélsőséges?

Figyelt kérdés

Sok embertől hallottam már ezt. Aztán azt mondták rá hogy náci akkor tagadta sőt hazaárulónak nevezte őket.

Szerintetek hogy van ez?



2012. jún. 7. 13:10
 1/7 anonim ***** válasza:
32%
Azért tagadja le, mert szélsőségesnek lenni nem túl elfogadott a mai társadalomban, és fél a retorziótól.
2012. jún. 7. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
26%

Manapság, aki már egy kicsit is foglalkozik a hazájával, és átlátja a dolgokat, akkor már ebből náci. Persze, hogy visszautasítjuk.

Én például nem vagyok rasszista. Csak nem akarom, hogy az afrikaiak elárasszák az országot. A normális, beilleszkedni, dolgozni vágyó emberekkel, akik a szegénységből menekülnek, és élhetőbb életre vágynak, semmi bajom. De olyanokra, akikkel el van lepve Franciao. meg Anglia, semmi szükség.

Na, például ezért egyes okos hülyegyerekek szerint én már náci vagyok. Így megy ez manapság. Amikor elfogynak az érvek, jön a szokásos "náci" meg a többi duma.

2012. jún. 7. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
15%
Mér tagadnám le korcsojám? Volt, hogy kiírtam egy ojan kérdést, hogy én vagyok -e az orszákba az egyetlen náci? Abban meg mindenki béakarta nékem bizonygatni, hogy náci nem lehetek mer mánazok kihóttak. Mos te meg bébizonyítod nékem, hogy náci vagyok? Mer akkor én bizony bészarok rajtatok!
2012. jún. 7. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
82%
A nácik már tényleg kihaltak, de a neonácizmus reneszánszát éli.
2012. jún. 7. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
28%
Az "antináci" is szélsőség egy mérsékelt szemében, tehát elvileg ugyanúgy felléphet ellene, mint az ellenkező oldalú szélsőséggel szemben. Az antifasiszták többségét amúgy is tablettásbort vedelő, hőzöngő buta pankok takarják, meg pár kádárista nyugdíjas.
2012. aug. 18. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Látom jól lepontoztak a toleranciaharcosok. :( Megszakad a szívem.
2012. aug. 19. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

http://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=HGl..


Ez pl. mi, ha nem szélsőség? Mérsékeltként kötelességem elhatárolódni az ilyen bolsevik patkányoktól, mint a felszólaló.

2012. aug. 19. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!