Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha baloldal már nem adósíthatj...

Ha baloldal már nem adósíthatja el az országot, mihez fog kezdeni? Hogyan javíthat a gazdaságon, az emberek életszínvonalán?

Figyelt kérdés
Az EU a kovergenciaprogrammal, az Orbán-rezsim az alkotmánnyal bebetonozta a GDP-arányos adósságcsökkentést, ennek felülírásához 2/3-ot kellene szerezni.

2014. jan. 17. 15:00
 1/7 anonim ***** válasza:
58%
aha, most lett felvéve 3000 milliárd forintnyi hitel... egyébként meg a kérdés provokáció
2014. jan. 17. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Az oroszoktól felvett hitel is növelheti az államadósságot, ez problémát jelenthet a kormánynak később.

Úgy tudom a GDP arányos adósság nem nőhet.

2014. jan. 17. 15:14
 3/7 Galamb András ***** válasza:
Eladják Sukorót úgy is elakarták adni. Az Imf el sincsenek haragba. 1-2 évig elehet ebből élni.
2014. jan. 17. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Kádár vette fel a nagy hiteleket, Horn privatizálta az állami vállalatokat, Medgyessy és Gyurcsány alatt megint csak az államadósságot növelték és elterjesztették a devizahiteleket.


A válság, az EU-IMF diktátuma, majd az Orbán-rezsim új helyzetet teremtett, így nem tudom mire számíthatnánk a baloldaltól ebben az új környezetben.

2014. jan. 17. 15:22
 5/7 anonim ***** válasza:
28%

Egyet jegyezz meg...a baloldal soha a büdös életben nem fog javítani semmin, max rontani.

Nem láttál még eleget belőlük?

Eszemben sincs itt nagy politizálásba kezdeni, elég csak megnézni, hogy mi történt a baloldali hatalom alatt.


Katasztrófa, nem tudom felfogni, hogyan lehetnek még szavazói a baloldali pártoknak!

2014. jan. 17. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Érdekes, mert én azt látom mi történt a jobboldal miatt. Családok szakadtak szét, mert sokan csak külföldön tudnak megélni. Elvették a nyugdíjmegtakarításokat, trafikokat. Tovább növelték a szakadékot a gazadagok és stegények között. Az adófizetők pénzéből stadionokat építenek, esküvőt szerveznek, a külföldi magyaroknak nyalnak a szavazatukért cserébe. Én azt nem értem, hogy rájuk miért szavaz valaki.
2014. jan. 17. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Azért szavaznak rá, mert az a kisebbik rossz, de ha te az mondod, a szemkilövető kormány jobb, akkor grat.

Gondolom ha az egyik családtagodnak lőtték volna ki a szemét akkor vergődnél, vagy esetleg tovább fényeznéd őket? Hmmm...balosoknál minden előfordulhat.

2014. jan. 17. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!