Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Sok embernek az a szokása,...

Sok embernek az a szokása, hogy a házban díszkivilágítást rendez, egész nap bömböl a TV a nappaliban és felfűti a házat 70 fokra onnan ered, hogy a Kádár alatt szinte ingyen volt a rezsi? Lehet, hogy ezért nincs pénz hóvégén?

Figyelt kérdés

2014. jan. 18. 16:39
 1/9 anonim ***** válasza:
60%
senki nem fűti 70 fokra a házát......
2014. jan. 18. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Aha, bemész bármelyik magyar családhoz és kb. mintha a sütőbe lépnél be, ehhez képest a németek hiába olyan gazdagok, alig fűtenek és inkább felvesznek 2-3 pulcsit.
2014. jan. 18. 16:48
 3/9 anonim ***** válasza:
Telen alaposan bedurrantani a kalyhaban - igen, ez magyar szokas. En szeretem ezt, es en is igy csinalom.
2014. jan. 18. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
82%
Távfő szabályoz nem én.
2014. jan. 18. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0%
Mi köze a hóvégi pénznek a fűtéshez? A fa ingyen van.
2014. jan. 18. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Igazából nem értem minek ezen felhúzni magát bárkinek is. "Sok embernek az a szokása"...soknak meg pont az ellenkezője.


Olvastam már én is itt ilyet, hogy valaki 26 fokokat csinál, a tv, villany meg azért nem egy olyan dolog ami földhöz vágna bárkit.


Nem tudom mit zavar ez bárkit, gondolom a "németek" alatt kollektíven nyilatkozol 80 millió ember nevében.

2014. jan. 18. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Akinél 26 fok van télen általában nem a pénz elfogyása miatt nyavajog a hó végén.


Azt meg csak ne akard már megmondani nekem, hogy nekem hány tévém legyen, mennyire fűtsem fel a saját lakásom és hány lámpát égessek. Te fizeted? Nem. Akkor kuss a neved.

2014. jan. 18. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
34%
Nem tudnak már a Jobbikosok mibe belekötni...
2014. jan. 18. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

"Nem tudnak már a Jobbikosok mibe belekötni..."


Te nagyon beteg vagy!


Magyarországon valóban olyan 23-25 fokra fűtenek a háztartásokban viszont ennek semmi köze ahhoz, hogy hó végén nincs pénz. Pénz azért nincs mert irreálisan rengeteg adót vonnak aminek jelentős része offshore számlákra kerül külföldre, aminek a hiányát megint megpróbálják kisajtolni az emberekből. Az az öt hat fok különbség semmit nem jelentene a számlán.

2014. jan. 22. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!