Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Nyáron iskolámból kifolyólag...

Nyáron iskolámból kifolyólag megyek gyakorlatra ( dolgozni ). Kapok én ezért majd fizetést? Mert ingyen nagyon nincs kedvem egész nyáron dolgozni

Figyelt kérdés
Köszönöm a válaszokat !
2013. febr. 26. 21:37
 1/6 anonim ***** válasza:
Mi lenne ha megkérdeznéd az iskoládat? Nagyon nem mindegy, hogy hol dolgozol, mit és mennyit. Honnan tudjuk mi azt?
2013. febr. 26. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Iskoládat kérdezd meg erről.

Egyébként egész nyárra nem foghatnak be munkára, csak egy x ideig, azt hiszem 1,5 hónapig. De egyébként kell hogy kapj valamennyit.

2013. febr. 26. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
rendben, amúgy 400 órát kell dolgoznom szóval az egész nyár ...
2013. febr. 26. 22:09
 4/6 anonim ***** válasza:
Nálunk 300 óra volt és egy fillért nem kaptunk. Ez a sulival jár, azért sem kapsz, hogy suliba mész.
2013. febr. 26. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha egyetemről küldenek ki gazdálkodó szervezethez (cég kft hotel stb) akkor ha 6 hétnél tovább vagy egy helyen (márpedig te tovább leszel) akkor elméletileg valami 55 ezret kell fizetniük. Ez a minimálbér 60 %-a vagy hogy. Ezt leírják adóból vagy mi a szösz. Valamilyen szabály van róla. Na mármost ezt a legtöbb cég kijátssza. Nem fizeti ki, szóval ne is várd szerintem. Ha dob is valamennyit akkor is kevesebbet. Szakközepeseknél nem tudom. Úgy hallottam hogy nekik ösztöndíjként vagy valahogy így fizetnek de valami 10 ezret vagy ilyesmit. Én 12 hétig voltam, gyakorlaton és egy forintot sem kaptam. ja, ha állami szervhez mész sem fizetnek, mert állambácsi nem szeret ezért fizetni. Ez van. Egyetemről vagy valamilyen szakközépből, szakmunkásból mész gyakorlatra?
2013. febr. 27. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Még ha nem is fizetnek érte, örülj neki, hogy van ilyen lehetőséged, így már lesz valamennyi tapasztalatod, amit be tudsz írni majd az önéletrajzodba.


Légy érdeklődő és aktív, próbálj ki minél több területet, ezek mind-mind téged gyarapítanak.

2013. febr. 27. 05:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!