Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi miért nem próbáljuk úgy...

Mi miért nem próbáljuk úgy megőrizni Magyarország magyar jellegét, mint ahogy a zsidók Izrael zsidó jellegét?

Figyelt kérdés
2014. jan. 22. 12:46
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:

A bevándorláspolitikán szigorítanál? Mert az országban élő kb. 2000 fekete és olyan 30.000 "muszlim" bántja a szemed? Főleg úgy, hogy előbbieknél jó 80-90% egyetemista, utóbbinál lehet ez akár 60-70-ig is csökkenhet.


Félted a magyar kultúrát az iráni giroszos srácoktól? Na ők aztán tényleg a földbe tiporják! Részeg magyarnak részeg magyar lángost!

2014. jan. 22. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
Kérdező! Kicsit hagytam, és figyeltem a témát. Javaslom történelemkönyv, szociológia, olvasását saját "magyar jelleg" kitalációk helyett. Hasznosabb neked. Meg nekünk is. Én maradnék Széchenyi körülírásánál. Meghatározni még ő sem merte, félt, hogy sokan félreértik. De ő a "magyar jelleg" alatt, kicsit emelkedettebben, olyasmit értett, mint az az ember, aki félti és óvja ezt az országot és népét, és ezért tesz is, nem mások ellenében, hanem a népe érdekében. Akkor is, ha "jogilag" nem magyar. Mint mondjuk Hunyadi János, vagy Zrínyi Miklós. Vannak még páran, hosszan sorolhatók.
2014. jan. 22. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 Ozmium42 ***** válasza:

Az eredeti kérdésre közvetett módon a kérdező maga adta meg a választ.


"Mi miért nem próbáljuk úgy megőrizni Magyarország magyar jellegét, mint ahogy a zsidók Izrael zsidó jellegét?"


Azért, mert képtelenek vagyunk definiálni a magyar jelleget, mint ahogy a kérdező is demonstrálta, hogy alkalmatlan erre. Ezt hívják identitás válságnak. A zsidóknál azért nincs ilyesmi, mert pontos definícióik és ellenőrizhető adataik vannak. Mi van nálunk? Pofára találgatás, ideologizálás, szentimentális, ellenőrizhetetlen ökörségek, maszatolás, ködösítés.


Kérdező, azt javaslom, hogy kezdetnek a saját családi genealógiádnak járj utána, legalább a 8 dédszülőig, de minél "messzebb" jutsz, annál jobb. Ott már lehet kézzelfogható adatokhoz jutni az etnikai hovatartozást illetően, és le lehet vonni a megfelelő konzekvenciát.

2014. jan. 22. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező, ha nem tűnt volna fel, Izraelben annyi nemzsidó él, mintha nálunk lenne 2-3 millió cigány.


További szép napot.

2014. jan. 22. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:

A cigányoknak külön országot kellene csinálni valahol, vagy Indiában valami autonóm tartományt.


Az állampolgárság osztogatásnál meg szigorítani kell.

Az európai országokban általában nagyon liberális ez, olyanok is kapnak állampolgárságot, akik nem is európai emberek.


Turistaként jöhet bármilyen afrikai vagy arab, meg tanulni is ha úgy tartja kedve.De letelepedni, ne.

2014. jan. 22. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:

"Nem akarjuk kiutasítani a más népekbe tartozókat innen, csak nem szeretnék,

- ha a magyarság és egyéb európai ember kisebbségbe szorulna és muszlimok / cigányok / feketék vennék át a vezető szerepet

- ha Magyarország nem válna olyan multikulturális katyvasszá, mint Svédország vagy Anglia vagy Franciaország."


Szóval nem akarod kirakni őket innen, de azt sem akarod, hogy itt legyenek. Ez nekem elég jobbikosan hangzik.


"Nem vagyok rasszista, de fúúúj, azok a szemét cigányok már megint lopkodtak, meg gyilkoltak, de nem, még véletlenül sem vagyok rasszista, de akkor is milyenek már, de nem vagyok rasszista..."

2014. jan. 22. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:

Tudod mi a baj ezzel a nemzettel ?

Március 15-én mindenki kokárdát ragad, mert. magyarok vagyunk. Ha még 18-án is hordod a kokárdát akkor már sanda szemmel néznek rád. Lehet, hogy jobbikos vagy ? Persze amerikai csillagos sávos lobogót bármikor hordhatsz, akár fél négyzetméterest is a kabátod hátulján. Azon senki sem akad fenn.

Azt meg végképp felejtsd le hogy mondjuk az ezeréves mondáinkból ismert turul madarat hímezteted a pólódra. Miért nem jó neked a Coca Cola mint a többieknek ?

Azt nem tudom eldöteni, hogy ezzel a bejegyzéssel rasszista, antiszemita vagy fasiszta vagyok.

2014. jan. 22. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 tetro ***** válasza:

21.50

mióta szokás a kokárdát márc 15 után is hordani? én konkrétan emlékszem. te is?

2014. jan. 23. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:

Hamár szúrja a szemed a kokárda szó helyettesítsd be bármilyen piros fehér zőld színösszetételű kitűzővel karszalaggal felvarróval, több most nem jutott eszembe.

A lényegen nem változtat.

2014. jan. 23. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 tetro ***** válasza:

22.54

nem szúrja a szemem a kokárda szó, csak te azt írtad le, hogy fura ha valaki márc. 15 után kokárdát hord. nekem meg a fülembe csengett hirtelen, hogy az igazi magyar fideszes márc. 15. után is hordja... és lám a kokárda már is politikai oldalhoz kötődött. ez meg hányinger.

2014. jan. 23. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!