Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Izrael felvásárolja Magyarorsz...

Izrael felvásárolja Magyarországot?

Figyelt kérdés

http://www.youtube.com/watch?v=N9TCRf9pd8w


Ezen a linken látható egy videó, melyben Izrael elnöke, Simon Peresz 2007 októberében kijelenti, hogy Izrael felvásárolja Magyarországot.


Ezzel kapcsolatban én annyit szeretnék megtudni, hogy ez miért nem volt téma a hazai médiumokban? Erre miért nem reagált érdemben az akkori, és miért nem reagál most a jelenlegi kormány? Ez tényleg ennyire nem érdekel senkit?


Kulturált, normális hangvételű válaszokat és lehetőleg hasonló mederben folyó vitákat várok. Köszönöm.



2013. ápr. 22. 19:10
1 2 3 4
 1/31 PHP de kóder! ***** válasza:
33%

nem.


médiumokban? az mi?

2013. ápr. 22. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
49%

Már megtette.


De , inkább befolyást akarnak nyerni minden Európai ország felett.

Így is elég nagy a befolyásuk Magyarországon , sajnos.

2013. ápr. 22. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
81%
minden euróapai országban*
2013. ápr. 22. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
23%
Akkor kérdezek valamit ! Ha neked az édesanyád eladja a házadat a fejed fölül.. én pedig megveszem, mert jó vétel, akkor én leszek a hibás??? nem az aki ELADTA????? - inkább azon kellene elgondolkozni, hogy MIÉRT adják el az országot. Nem az a hibás, aki megveszi. Persze lehet itt haragudni, és játszani a nagy magyarságot, de kérdezd meg magadtól: van hadseregünk? van pénzünk? van befolyásunk? nincs semmink. Így aztán.. ez van. az erősebb kutya.. tudod a mondást :)
2013. ápr. 22. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 A kérdező kommentje:

Kedves 4. Válaszoló!


Nem értem a kérdésed, mármint hogy mire irányul. Én egy szóval sem mondtam, hogy ezért Izrael (egyedül) a hibás. Nem játszok én itt semmit, és nagyon jól tudom, hogy se pénzünk, se hadseregünk, se befolyásunk...

De ha már itt tartunk, megkérdezném, hogy szerinted miért adják el az országunkat? És kicsodák? Mondjuk ezek inkább költői kérdések...

2013. ápr. 22. 19:29
 6/31 anonim ***** válasza:
61%
Már Simon Peresz idejében megvették Magyarországot, de velünk nem úgy akarnak eljárni mint a palesztinokkal (szervezett népirtás és erőszakos kitelepítés), valószínűbb hogy provincia lesz Magyarországból. Persze amíg van Jobbik, és ellenállók, addig ez lehetetlen :)
2013. ápr. 22. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
32%
Már felvásárolta.
2013. ápr. 22. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
43%
kedves kérdező, és mi lenne a megoldás?
2013. ápr. 22. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
46%

"de kérdezd meg magadtól: van hadseregünk? van pénzünk? van befolyásunk? nincs semmink."


Te csak beszélj a magad nevében! Honnan tudod nekem mim van?

2013. ápr. 22. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 A kérdező kommentje:

Kedves ciganysongoku!


Nagyrészt egyetértek a válaszaiddal, csak a pártoskodást nem szerettem volna idekeverni. Csak feszültséget gerjeszt, és egyből egymás torkának esnek tőle az emberek, a lényeget pedig figyelmen kívül hagyják. Ne is menjünk bele messzemenő következtetésekbe, "víziókba", mert néhányak szerint nevetségesek ezek az elképzelések. Maradjunk az eredeti kérdésnél és annak megválaszolásánál!

2013. ápr. 22. 19:45
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!