Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit gondoltok, be fog jutni...

Mit gondoltok, be fog jutni az LMP az új országgyűlésbe?

Figyelt kérdés
2014. jan. 25. 16:05
 1/8 anonim ***** válasza:
73%
Nem, de örülök, h ez kérdés:)
2014. jan. 25. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
67%

Az LMP be fog jutni, hiszen sokan nem akarnak a Gyurcsány féle összefogásra szavazni, jobboldali pártot nem támogatnának, és ez az egyetlen lehetséges alternatíva. Véleményem szerint a Gyurcsány-Mesterházy-Bajnai összefogás nem éri el az egyesített listáknál a parlamenti bejutáshoz szükséges 10 %-ot és nem jut be a parlamentbe, így minden rájuk adott szavazat elveszik.

Nem hiszem, hogy épeszű ember olyanokra szavaz, aki ezt elmondta, és akiknek elmondta, és egy hajóban eveznek: http://www.youtube.com/watch?v=CwI9mt6LFvc

Nonszensznek tartom, hogy Gyurcsányt az élvonalba állító politikai tömörülés bejusson a parlamentbe.

2014. jan. 25. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
0%
Nem. Sokan azt sem tudják, hogy létezik.
2014. jan. 25. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
46%
Szerintem befog, az egyik legértelmesebb párt.
2014. jan. 25. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Dick Esmen ***** válasza:
100%
Talán.De nagyon kis százalékkal.
2014. jan. 25. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Én nagyon remélem hogy igen! Egy szégyen hogy ebben az országban csak az MSZP és a Fidesz (meg persze az összes csatlós, leszármazott, stb pártjaik) létezik! De azt mondom én is minden országnak olyan a kormánya amit megérdemel. Úgy látszik egy LMP szintű, fiatal, racionális pártot nem érdemlünk.

sőt az ország szellemi szintjét nézve simán visszahoznák nekünk Gyurcsányt.


Mindezt mondom úgy h nem mindenben szimpatizálok az LMP-vel, sőt kicsit le is járatták magukat, de feltétlenül szükségesnek tartom h egy ilyen párt nagyobb szerepet kapjon a magyar politikában.


Talán majd lesz megint egy "LMP" párt aki nem áll be senki háta mögé, nem hagyja hogy Bajnai stb szétcsessze a pártot, és talán összír valami olyan demagóg maszlagot ami az emberek nagyrészéhez eljut, nem csak az 5%-nyi értelmiségnek. Mert valljuk be az emberek 80%-a gyökér és egy ilyen párt mint az LMP alapból halálra van ítélve, nekik ingyen BKV kell, meg reszicsökkentés, meg videóbotrány, meg egymás ócsárolása.

2014. jan. 25. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
64%

Az lmp szerintem politikai öngyilkosságot követett el magával szemben is, és avval a fogalommal szemben is hogy lehet más a politika.

Mert nem lehet, csak kiderül hogy rejtett libajnaisták voltak beépülve oda is, mert honnan lett volna pénzük ha nem onnan? Kiállnak evvel a nagyon súlyos ígérettel hogy szakítunk a 23 évvel, erre 2 év sem telt el és máris széttárták a lábaikat az elmúlt 23 évnek.

Ezek után milyen hitelessége van a pártnak?

Most ha jól tudom az egyik képviselőjük fog kilépni a politikából mert rájött hogy mégsem lehet más a politika, jól tette, gerinces embernek nem is való ez a tolvajszakma.

2014. jan. 25. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 rémuralom ***** válasza:
Szerintem sanszos, hogy nem. Ha ott lesznek, valószínűleg éppen csak megugorják a bejutási küszöböt, és lesz kb. 4 képviselőjük. Annyian még egy tisztességes molinót sem bírnak el.
2014. jan. 25. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!