Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Meglehetne győzni a Jobbikot,...

Meglehetne győzni a Jobbikot, hogy ne legyen gonosz a homoszexuálisokkal és, hogy támogassa a marijuana legalizálását?

Figyelt kérdés

Én nem vagyok homoszexuális, de vannak ilyen ismerőseim, nekem semmi problémám velük, habár a házasságukat és az örökbefogadást nem támogatom.


A marijuana legalizálása bevételt hozhatna az államnak és munkahelyeket is teremtene.


Nem lehetne meggyőzni a pártvezetést, hogy kicsit változzon?

Én rájuk fogok szavazni, kénytelen voltam fontossági sorrendet felállítani és az etnikai problémát előbbre helyeztem, mint ezt a kettőt.

Szörnyű, most nem akarom mindegyik ˝cigányos˝ esetemet elmesélni, de szörnyű.


A többi párt csak provokálni tud ezzel kapcsolatban.


A többi párt facebook bejegyzését is szoktam olvasgatni.

Az ellenzéki összefogás ezzel kapcsolatos álláspontját is rossznak tartom, gyakorlatilag ugyanazt akarják folytatni, mint az elődeik, azaz provokálás, rasszistázás agyba főbe, a társadalom hibáztatása satöbbi.

Nekem elegem van ebből.



2014. jan. 10. 23:05
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
100%

Szerinted ha elkezdenék hangoztatni, hogy semmi bajuk a homoszexuálisokkal és legalizálni akarják a füvet, akkor mennyi szavazójuk maradna?


Gondolkodj már...

2014. jan. 10. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 A kérdező kommentje:

Tudom, nekik ez az imidzsük.


De hátha....


Jönnek még új tagok, új képviselők, lehet változni fognak.

Morvai Krisztina például nem olyan tipikus konzervatív.Őt kedvelem a legjobban ebből a pártból.

2014. jan. 10. 23:24
 3/32 anonim ***** válasza:
48%

Marihuána legalizálásával nem értek egyet (szerintem inkább még szigorúbban kellene büntetni a fogyasztását és használatát), viszont ha a Jobbik nem csinálna ellenségképet belőlünk melegekből és támogatnák a melegházasságot, én lennék az első, aki a Jobbikra szavaz. Addig marad a Fidesz. (Ők sem állnak ki értünk, de nem támadnak nyíltan). A bukott baloldalra nem szavaznék.


27/F (meleg)

2014. jan. 10. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
84%

De nincs hátha.

Azoknak az embereknek legalább a 75%-a, akik ma a Jobbikot támogatják, nem támogatja a füvet és a homoszexuálisokat, sőt kifejezetten ellenük vannak.

Ha most elkezdenek ezzel foglalkozni és hirdetni, akkor elvesztik a szavazóik 3/4-ét és szétesik az egész párt.

Nem vágom, hogy ezt hogy nem lehet átlátni.

2014. jan. 10. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a legalizálásba biztos nem mennének bele!
2014. jan. 10. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
51%

"Marihuána legalizálásával nem értek egyet (szerintem inkább még szigorúbban kellene büntetni a fogyasztását és használatát)"

A véleményedhez jogod van, de minden eddigi komolyabb kutatás vagy tanulmány eredménye az, hogy a tiltás feleslegesen rak embereket a börtönbe, és a bűnözést/feketekereskedelmet erősiti.

2014. jan. 10. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
27%

"az etnikai problémát előbbre helyeztem, mint ezt a kettőt."

Kérdező, nem akarlak elkeseriteni, de hiába a Jobbik az egyetlen, ami a témát fel meri vetni, az általuk javasolt programok és "megoldások" hosszútávon csak a helyzet romlásához vezetnének. Sajnos a többi pártnak sincs komoly, átfogó programja a helyzet javitásához, de a Jobbik csak a feszültséget szitaná, több szigor, több félelem, több agresszió...

2014. jan. 10. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
77%

Nem szabad legalizálni a marihuánát, mert nem hiányzik, hogy még jobban szét legyen cseszve a társadalom.

Ha megtennénk, akkor idővel kapnánk egy rakás nyomorultat, akik csak bambulnának maguk elé és folyna a nyál a szájukból, de nem lennének képesek felfogni semmit. Rövid távon ugyanez lenne, csak mérsékelten.

2014. jan. 11. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
30%
nyolcas: aki akar, most is füvezik. aki nem, az piálhat kedvére. Segitene a pia betiltása? nem. ugyanez a helyzet a fűvel is.
2014. jan. 11. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
51%
Szerintem inkább a homoszexuálisoknak kellene megérteni, hogy ne vigyék ki a szexualitásukat az utcára mert nem oda való. A homoszexualítás egy genetikai hiba. Mit kell ezen reklámozni.
2014. jan. 11. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!