Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Fidesz-KDNP szimpatizánsok,...

Fidesz-KDNP szimpatizánsok, mi a véleményetek arról, hogy kedvenc pártotok legfőbb kampánystratégája (már 2010-ben is) egy melegházasságban élő amerikai zsidó, bizonyos Arthur Finkelstein?

Figyelt kérdés
2014. jan. 26. 20:31
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Az viszont, abszolút elképesztő, hogy ezt a rasszista gyökér kérdést, pont a Holokauszt emléknapjára időzítették... :O
2014. jan. 27. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
77%

Nem rasszista szerintem a kérdés. Egy kérdés nehezen lehet rasszista.

Ennyi erővel legyen a kedvenc költőm halálának a napja kifigurázva, akinekinek a kedveskéje Diósy Ödönné BRÜLL Adél zsidó származású hölgy volt :)


Véletlen jutott eszembe ma, hogy jan. 27.-én halt meg Ady, úgyszintén véletlen lehetett az is, hogy mára is kaptunk egy zsidós kérdést. Reálisan nézve gyakrabban írnak ki antiszemita dolgokat, minthogy Ady halála napjának alkalmából olvasok pár művet tőle :)

2014. jan. 27. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
51%
Izé az csak a baloldali összeborulástól lenne halálos bűn, legalábbis a folyamatos Ron Werberezésből ezt lehetett leszűrni.
2014. jan. 27. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Nekem csak az a lényeg, hogy a Fidesz nyerjen.


Azért egy forrásmegjelölést elvárnánk.

2014. jan. 29. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
I LOVE ZSIDÓK
2014. jan. 30. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!