Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Abban még a balliberális...

Abban még a balliberális emberek is egyetértenek, hogy ha a média megemlíti a Jobbik Magyarországért Mozgalom nevű pártot, akkor azt csak lejáratás céljából teszi, a hírek elferdítésével? Vagy annyira agymosottak, hogy ezt nem látják át?

Figyelt kérdés

2014. jan. 27. 14:21
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
42%
Nem ferdít el semmit, ezt csak az agymosottak hiszik.
2014. jan. 27. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

Hosszú-hosszú ideje nem szerepelt már a Jobbik az rtl klub nevű csatornán pl, legutóbb talán az új földtörvény zárószavazásán történtek miatt kerültek bele a híradóba. Minden párttal foglalkoznak, csak velük nem, pedig érdemesebb dolgokat csináltak, mint a baloldal, hogy marakodik a koncon.

A minap volt újra a Jobbik a hírekben, annak ürügyén, hogy Vona Gábor kiment a UK-be, mert ott élő magyarok meghívták őt, hogy tartson egy fórumot. Ezt a fórumot egy antifasiszta csürhe részben meghiúsította. De hoppon maradtak, mert fasizmus ellen tüntettek, csak éppen fasiszták nem voltak sehol, na mindegy. És persze ez a hírekben le is ment, hogy a nácikat nem látják szívesen arrafele.

Megjelentek a helyszínen zsidó tüntetők is, azonban ők a cionizmus ellen tüntettek, ahogyan ezt a plakátjuk is hírdette, azonban a médiában ezt a plakátot kitakarták, és eladták úgy, mintha ők is a Jobbik ellen tüntetnének, hogy az angliai zsidók sem látják szívesen ott a pártot.

Nem beszélve arról, hogy ez az antifasiszta csürhe rátámadt a békés emberekre, akik részt vettek a rendezvényeken. Ennek persze nem lesz híre a tv-ben.

2014. jan. 27. 15:00
 3/15 anonim ***** válasza:
50%
nem tudom, bulvárt nem nézek
2014. jan. 27. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
21%
Nem kell azokat lejáratni, megteszik saját maguk.
2014. jan. 27. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Amikor elolvastam a kommentedet, akkor csak legyintettem rá, és gondoltam, hogy ez is egy Jobbik-fóbiás ballib, aki szeret üres szavakat fröcsögni, és továbbmentem. Aztán gondolkodtam, hogy inkább rákérdezek, hátha van olyan értelmes ez az egyed, hogy meg is tudja indokolni, hogy miért írta azt, amit.

Szóval akkor megkérdezem, miért gondolod úgy, hogy a Jobbik lejáratja magát, mivel csinálta ezt, és mikor?

2014. jan. 27. 18:04
 6/15 anonim ***** válasza:
26%
Szerintem nem fog válaszolni egy ilyen beképzelt, csőlátású egyednek. Csak időpazarlás.
2014. jan. 27. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Mert nem is tud válaszolni, de te is válaszolhatsz helyette, egy cipőben jártok ahogy elnézem.
2014. jan. 27. 19:08
 8/15 hollófernyiges ***** válasza:
33%
Nem nézek tévét, a Jobbikot épp eléggé lejáratják a hívei itt a GyKn.
2014. jan. 27. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
12%

Mi abban a lejáratás hogy kemény 50 fő volt Londonban...


Mi abban a lejáratás hogy egy park szélén tartotta a fórumot?


Ez kőkemény komolytalanság inkább!

2014. jan. 27. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Inkább 200 volt az az 50, de nem a száok számítanak, mert Vona 10 ember miatt is kiment volna, mivel ők hívták meg őt. Melyik más politikus mondhatja ezt el magáról?


És sajnálatos dolog, hogy nem vagy értesült arról, hogy miért ott tartották meg, ahol.

2014. jan. 27. 20:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!