Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Más is találkozott azzal a...

Más is találkozott azzal a jelenséggel, hogy facebookon azok az ismerősei politizálnak a legjobban, akik kihúztak külföldre?

Figyelt kérdés

A baj ezekkel az emberekkel csupán az, hogy már jópár éve Magyarország felé se tolták az arcocskájukat, és francia baloldali blogokból meg a 444-ről tájékozódnak - jó esetben, aztán rendkívül objektív képet kapva osztják az észt (francia ismerőseiknek is), h Magyarország mekkora egy rossz hely... egyáltalán minek szólnak be az itteni politikába, ha x éve kihúztak, és állításuk szerint ők "soha többet be nem teszik ide a lábukat"?

Ilyen ember nem magyar, de nem is tartom normálisnak, aki szülőhazájáról ezt mondja - márpedig az ismerőseim között legalább 10-15 ilyen van. Másoknak is?


2014. jan. 27. 17:13
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Fel akarnak vágni az otthon maradt ismerőseiknek, hogy ők külföldön élnek, ezért beszélnek róla állandóan. Én ezen csak röhögök. Simán kimehetnék külföldre én is, de én itthon is jól megélek. Nem esek hanyatt attól, hogy valaki Londonban él.
2014. márc. 11. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!