Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Komolyan az emberek többsége...

Komolyan az emberek többsége az mszp-re, lmp-re együtt pm-re akar majd szavazni?

Figyelt kérdés
Nem azt mondom hgoy nincs joguk hozzá, persze mindenki arra szavaz amire akar, de nem röhejes egy kicsit hgoy alig vártuk hogy megszabaduljunk az mszp-től, Gyurcsánytól és az összes nehézségtől és most újra ezt akarják sokan? Tudom hgoy a fidesz is csaló, meg az össze párt, de ha már tudjuk hog ya piros párt nem szuperál egyáltalán jól, akkor minek akarják megint? Miért nem próbálnak ki egy másik pártot ami még nem volt? Mondjuk a jobbikot. Egyszer meg lehetne próbálni. Én nem bvagyok jobbikos, lehet el se megyek szavazni, de azt mondom inkább ők mint a piros vagy a narancssárga, bár tudom hogy úgyis a fidesz az esélyes.

2014. jan. 28. 19:39
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
28%
MSZP ideje alatt tobb volt a fizetés és olcsóbb volt minden, nem fogok magamnak rosszat okozni, MSZP t támogatom, ugyan miért tennék mást, akinek nem tetszik annak meg nem tetszik. Ennyi.
2014. jan. 28. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
37%

Respect utolsonak!

En mondjuk a Bajnayet reszesitem elonybe!

2014. jan. 28. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
25%
Összefogtunk, győzni fogunk! Hajrá baloldal!
2014. jan. 28. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 A kérdező kommentje:

jézus, ha a baloldal nyer asszem én fogok csomagolni és menni ausztriába


bár mondjuk már mindegy, éljen az mdf

2014. jan. 28. 20:26
 15/28 anonim ***** válasza:
35%
Én meg akkor csomagolok ha a jobbik nyer, bár ez reménytelen szerencsére.
2014. jan. 28. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
42%
Az azért nem igaz, hogy a Fidesz alatt drasztikusan nőtt volna az államadósság. Az viszont tény, hogy az MSZP alatt megduplázódott. És ennek a több 1000 milliárdnak az ég világon semmi látszatja sincs. Lehet, hogy nem nőtt az életszínvonal, talán kicsit csökkent is, de mindezt úgy, hogy alig nőtt az államadósság. Ez tulajdonképpen bravúr.
2014. jan. 28. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 A kérdező kommentje:
egyszóval nem értem hgoy mi olyan jó az mszpben, mivel már többször is bizonyította hogy az országot képes tacsra tenni. De az tuti ha hatalomra kerülnek a 4 év azzal fog eltelni hogy a fidesz lépéseit, esetleges jó, rossz eredményeit milliós költségekkel fogja eltörölni, és egy szép megszorító csomagot a nyakunkba zúdítani. Olyanok ezek mint a rendőrök, ha már meglátod őket egyből a büntetés jut az eszedbe.
2014. jan. 28. 20:55
 18/28 anonim ***** válasza:
57%
sok agymosott libsi szenny szavazzatok csak a baloldalelra ti fogtok legjobban sirni ha hatalomra kerulnek.... vicc h ezt a szegyentelen hazaarulo penzt lenyulo csurhet tamogatjak.
2014. jan. 28. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
31%

Vegulis 3ev alatt csak kozel 3000milliardal nott az adosag igazad van, aztan tegyuk hozza, hogy ott a magannyugdij penzatari penzek is kozel 3000 millard osszegu, jah es adositas: allamkotvenyek rekord erteku hozamokkal 5-10eves lejarattal amirol ugye nem buszkelkednek, aztan most paks jelenlegi folyoszanokban 3000milliard ami kesobb meg lesz tobb is... Tenyleg ezekre buszkek lehetnek!

Amugy mi nem igaz hogy dragabb minden es kevesebbek a berek???!

2014. jan. 28. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 A kérdező kommentje:
eddig is drágult minden, h úgy vesszük nem gondoljátok hgoy mindkét párt egy szinten van? csak a színük különbözik. Az mszp folyton támadja, semmivel nem ért egyet amit művel, mikor az mszp volt hatalmon akkor meg a fidesz provokált és nem értett egyet semmivel. Az egész nem rólunk szól hanem róluk, melyikük veszi fel a zsírosabb suskát és melyikük az okosabb, mindkettő csak a hatalomra éhezik. Meglátjátok ha az mszp győz akkor se lesz jobb, ugyanúgy emelkedik majd minden, és behoznak egy csomó megszorító csomagot hogy kilábaljunk az államadósságból, a válságból, meg mit tudom én milyen maszlagból, közben ők meg a zsebüket tömik, de végülis ha úgy vesszük az összes politikus a zsebét tömi.
2014. jan. 29. 09:44
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!