Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Komolyan az emberek többsége...

Komolyan az emberek többsége az mszp-re, lmp-re együtt pm-re akar majd szavazni?

Figyelt kérdés
Nem azt mondom hgoy nincs joguk hozzá, persze mindenki arra szavaz amire akar, de nem röhejes egy kicsit hgoy alig vártuk hogy megszabaduljunk az mszp-től, Gyurcsánytól és az összes nehézségtől és most újra ezt akarják sokan? Tudom hgoy a fidesz is csaló, meg az össze párt, de ha már tudjuk hog ya piros párt nem szuperál egyáltalán jól, akkor minek akarják megint? Miért nem próbálnak ki egy másik pártot ami még nem volt? Mondjuk a jobbikot. Egyszer meg lehetne próbálni. Én nem bvagyok jobbikos, lehet el se megyek szavazni, de azt mondom inkább ők mint a piros vagy a narancssárga, bár tudom hogy úgyis a fidesz az esélyes.

2014. jan. 28. 19:39
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
67%

Ömmm...

Nem. Az emberek többsége nem akar szavazni. A második legnagyobb csoport pedig fideszes (kb a választók 50-60%-a). Ja, és ha már "ami még nem volt", akkor miért is írtad ide az LMP-t?

2014. jan. 28. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 A kérdező kommentje:
most ne forgass ki légy szíves, hisz tudjuk hogy az lmp olyan mint az mszp meg a többi, egy alomból valóak
2014. jan. 28. 19:43
 3/28 anonim ***** válasza:
51%

Jobbik nem való kormányzásra, ellenerőnek jó lenne de nem igazán úgy viselkednek ahogy az elvárható volna egy jogállamban!

Az mszp alatt még mindig 1000szer jobb volt mint a fidesz idején! mindennek nőt az ára, minden drágább lett, még 4év és felcsút lesz az új főváros... stb, stb stb

2014. jan. 28. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
68%

Az emberek többsége nem a fent említett gittegyletekre akar szavazni, szóval a kérdésre válaszolva: Nem.

Aki ezekre szavaz, annak is csak az OPNI jogutódját javaslom felkeresni, mint egy előbbi kérdésnél írtam. Megszavazni egy fodor gábort, aki majd' 1 milliárdos tartozást hagyott maga mögött, és még a házszabályt sem ismeri, mert a h*lye 3 emberrel akart külön frakciót alakítani.. Nem beszélve persze a többi tagról.

2014. jan. 28. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 A kérdező kommentje:
a kérdéss az inkább miért gondolják azt az olyanok akik eddig fideszesek voltak hogy az mszp-t kéne újra hatalomra tenni, bár szerintem elég esélytelen dolog, de ahgoy itt olvasgattam rengetegen mszpznek, együtt pmeznek meg mesterházyznak
2014. jan. 28. 19:45
 6/28 anonim ***** válasza:
40%
A fidesznek hol van a választók közül 60%???? még az 50is némi túlzás lehet, jóindulattal talán 50%!
2014. jan. 28. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
18%
Gyurcsány alatt éltünk a legjobban, természetesen rá szavazok.
2014. jan. 28. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
66%

#7 ezt te sem gondoltad komolyan :D

ez egy paradoxon :O

2014. jan. 28. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
59%
7# Hitelbôl, Gyurcsánynak másból nem tudna jó létett teremteni, mert teljesen alkalmatlan. De viszont k#rva nagy szinész.
2014. jan. 28. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
44%
FIdesz alatt is ugyan úgy nő az adóság sőt....Mellette meg herdálják nem milliószámra hanem milliárdosan
2014. jan. 28. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!