Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mia véleményetek a Jobbik...

Mia véleményetek a Jobbik programjáról és arról az alapos változásról amire készülnek?

Figyelt kérdés

Az is érdekene, vajon hányan olvassák el ezt a programot

mielőtt véleményt mondanának a Jobbikról?


[link]



2014. jan. 31. 12:17
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
68%
véleményem szerint az ő programjuk is olyan, mint más pártoké, sok dologban nem értek egyet, sok dolog kivitelezhetetlen utópia, ennek ellenére rájuk fogok szavazni, de szerintem ők is jól tudják, hogy 2014 még nem az ő évük, nem fognak egyedül kormányt alakítani ez bizto
2014. jan. 31. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 hollófernyiges ***** válasza:
Az MSZP programjában benne volt 2002-ben, hogy el fogjuk adósítani az országot? Vagy a Fidesz programjában benne volt 2010-ben, hogy elvesszük a nyugdíjadat és 27%-ra emeljük az ÁFÁt? A programba sok szép dolgot lehet írni, a billentyűzet mindent elbír, de ezek realitása, vagy hogy az adott párt egyáltalán komolyan gondolja-e, az már egészen más tészta.
2014. jan. 31. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Nagyjából annyi a véleményem hogy attól soha nem is lett volna szabad eltérni. Ez Magyarország és normális esetben a magyar emberek akaratának kellene érvényesülni.
2014. jan. 31. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

Én bele olvastam többször is. Egy-két cikket a szórólapjukból is olvastam. Nagyon hangzatos, populista jelszavaik,elképzeléseik vannak, de mindig csak azt olvasom, hogy mit tennétenek, a hogyanról egy szó sem esik. Ott van például a csendőrség. Kik lennének a csendőrök? Miből fizetnénk őket? Tárgyaljuk újra az államadósságot? Hogyan? Milyen alapon ültetjük asztalhoz a hitelezőkeinket? Mert Vona úr úgy kívánja? Ettől még a 2/3-os, 30 éve politizáló, és eu szinten elismert Orbán is édeskevés. Elszámoltatás? Hogyan? Egy nyomozás több év, ítélet hozatal szintén. Hogy oldják meg, hogy ne tűnjön politikai üldözésnek? Kimondva ezek mind marha jól hangzanak, de hol a megvalósítás? Feljelentéseket már most is lehetne tenni, ha úgy vélik, hogy valamelyik politikus hibázott, bűnt kôvetett el. De most még csak a felszínt kapirgálom, nem akarok jobban belemenni.


Más. Hogyan akar egy olyan párt kormányozni, amelyik egy ilyen ciklusban nem tudott megerősödni? Ennél jobb lehetőségük nem lesz. Innen csak lefelé ívelhet a pálya. A szélsőségesek lassan elfordulnak, a mérsékeltek meg túl radikálisnak tartják a Jobbikot. Paradox? Igen. A média, és a többi politikai szereplő műve? Igen. Tettünk ellene? Nem. Ki mondta, hogy a Fidesz, meg a többiek ölbetett kézzel nézik mad, ahogy a Jobbik megerősödik? Nem igazságos, de erről szól a politika. Egy nyomorék tv csatornát nem sikerült összehozni. 10-20%-t össze lehet kaparni a nettel, a szórólapokkal, meg a gyűlésekkel, de tv csatorna nélkül teljesen esélytelenek a győzelemre. Pedig a Fidesz példájából tanulhattak volna. Ha nincs a Hírtv, meg az echo, Feriék talán még most is etetnének minket, és csak pislognánk, hogy mitől lett államcsőd, mikor úgy volt, hogy minden faxa. Lehet itt mentegetőzni, hogy a nép nem olvassa a programot, meg a média ellenük van, meg nem megyünk el a gyűlésekre mi választók, de ugyan kinek a dolga, hogy megtaláljon minket, és felvilágosítson? Talán az enyém? Hát marhára nem. Ez a párt dolga. És ha ennek a feltételeit nem tudják megeteremteni (főleg az anyagit), akkor hogyan akarnak elvezetni egy országot?

2014. jan. 31. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
A fenti szösszenetet úgy írtam, hogy 2010-ben úgy voltam, hogy még egyszer utoljára a Fideszre voksolok, és ha a pirossaknak vége, akkor jöhet a Jobbik. Ehhez képest a 4. év végére teljesen kiábrándultam a Jobbikból, pedig a Dúró Dóri ráadásul az egyik legkedvesebb gyerekkori barátom volt.
2014. jan. 31. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
20%
Közhelyek, közhelyek hátán. 20 éve ismételgeti minden párt ugyan ezt. A dolgok nem ilyen egyszerűen. A jobbik és a jobbikosok igenis primitívek mert általánosítanak és sosem vizsgálják az okokat, nem tanúsít toleranciát és megértést sem egyenlő bánásmódot. (na persze egyik párt sem, de ők ezt nem is próbálják titkolni)
2014. jan. 31. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
22%
"egyszerűek"
2014. jan. 31. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Egy közhelyekkel teli vacak, ki lehet dobni az ablakon. Ezen kívül nyilvánvalóan éppen úgy, és épp annyit hazudoznak, mint minden más párt, minden más politikus a világon.



Nem lesz itt "nagy magyar feltámadás", meg hülyeségek, ha valaha is a Jobbik nyerne, annyit érnénk el, hogy azon túl ők rabolnák le rólunk az élő húst is, nem a fidesz, meg az MSZP, ami eddig. Ennyit róluk.


Ja, még azt hozzá tenném, hogy kúccsánny mega Zorbán legalább nem tagadják le a családnevüket, Zázrivecz Gabi viszont valamiért szégyelli. Gyanús, fölöttébb gyanús.

2014. febr. 1. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

"pedig a Dúró Dóri ráadásul az egyik legkedvesebb gyerekkori barátom volt."

Már akkor is olyan sötét volt, mint most?

2014. febr. 1. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Nana! Dóriról sok mindent lehet mondani (bár nem követem, hogy miket csinál mostanában), de azt nem lehet rá mondani, hogy sötét, vagy buta lenne. Nagyon intelligens, szorgalmas, kitűnő tanuló volt, pedig nem egy utolsó gimnáziumba jártunk. Becsületes, józan paraszti ésszel gondolkodó ember. Már a gimiben is sokat politizáltunk. A családja is nagyon normális, az apja egy talpig becsületes, példaértékű életet élő ember. Róla csak csupa jót tudok mondani, elfogultság nélkül. Ha egy idióta kis p.csa lett volna, azt is megírnám, de tényleg nem így volt. Ha minden politikus olyan lenne, mint ő, akkor nem itt tartanánk. Én még a pártja szándékait sem kérdőjelezem meg, csak a pártvezetés hozzáértését.
2014. febr. 1. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!